Festivalio „Granatos Live“ lankytojai penktadienį pasitiko su nuotaika: ant scenos pirtį užkūrė Vidas Bareikis ir kitos žvaigždės

Žmonės.lt fotomontažas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau nuo ketvirtadienio ryto vasariškai nusiteikę festivalininkai rikiavosi į eilę prie įėjimo į „Granatos Live“ erdves. Šiais metais čia pasirodys ryškiausios Lietuvos ir užsienio žvaigždės.

Festivalyje, kurio pagrindinė žvaigždė – Ellie Goulding, laukiama 17 tūkst. žiūrovų. Iš viso penktą kartą vykstančiose Granatose pasirodys šešios dešimtys atlikėjų ir grupių. Dienos metu „Granatos Live“ dalyvių lauks įvairios pramogos ir „Humoro klubo“ pasirodymas.

Festivalio „Granatos Live 2017“ pirmos dienos akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Penktadienį žmonės leido su gera nuotaika ir besilepindami saule, kurią kartas nuo karto užgoždavo lietaus debesy. Jo nesulaukus, festivalininkai atsidavė muzikos ritmams, šėlo pagal šmaikščiojo Vido Bareikio dainas ir ruošėši „G & G sindikato“ koncertui.

Vidas Bareikis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Stilingi, spalvingi ir linksmi – tokie žmonės rikiuojasi prie skirtingų scenų.

Šeštadienio, rugpjūčio 5 d., programą pradės „Humoro klubo“ vaikinai. Vakare didžiąją sceną atidarys Monique, po jos pasirodys Therr Maitz, Saulius Prūsaitis, Leon Somov & Jazzu, Marijonas Mikutavičius, Ellie Goulding ir superhito „Faded“ autorius Alanas Walkeris. Tarp „NESCAFÉ“ scenos pasirodymų – „Deeper Upper“, „Sisters On Wire“, „Baltasis kiras“, hiphpopo scenos stogą kilnos „Skoolz“, „Šventinis bankuchenas“,„Jama&W”, „Despotin Fam“, „Ra x Slem x Alko“ ir „Micro One x Themyouandm3“. Šokių vakarėliui DJ scenoje vadovaus Kinderstraik, DJ Daaz ir DJ Aspirins.

Vienos pirmųjų festivalio akimirkų – Žmonės.lt fotogalerijoje.

Festivalio „Granatos Live 2017“ pirmoji diena (100 nuotr.)
+94
Skaitykite daugiau