Festivalio „Karklė 2018“ dalyviai nestokoja fantazijos: alkoholis šampūno buteliukuose ir apatiniuose

Festivalio „Karklė 2018 Live Music Beach“ akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Didžiulė minia penktadienio vakarą plūsta į šį savaitgalį pajūryje vykstantį festivalį „Karklė 2018“. Norintys apsigyventi palapinių miestelyje, pirmiausia turi praeiti itin griežtą patikrą. Apsaugos darbuotojai kruopščiai tikrina kiekvieną nešamą krepšį, miegmaišį ar palapinę, ir prižiūri, jog kempingo teritorijoje nebūtų svaigiųjų gėrimų.

Tvarką prižiūrintys apsaugos darbuotojai Žmonės.lt pasakojo, kad festivalio dalyviams fantazijos išties netrūsta: „Žmonės slepia alkoholinius gėrimus visur, kur tik jūs galite įsivaizduoti".

Kaip ir kiekvienais metais, festivalininkai alkoholį slepia įprastomis tapusiose vietose, tokiose kaip miegmaišiuose, batuose, čiužiniuose, palapinėse Tačiau šį kartą netrūko ir fantazijos.

Vieno apsaugos darbuotojo teigimu, įdomiausias šių metų radinys – alkoholis šampūno buteliukuose. Tokiu būdu alkoholį buvo bandoma įsinešti kartu su kitomis kosmetikos priemonėmis, tačiau atidūs tvarkos prižiūrėtojai, apžiūrintys kiekvieną tarą, to padaryti neleido. Alkoholis kosmetinėse šiemet – gana dažnas reiškinys.

Merginos, manydamos, jog nebus atidžiai tikrinamos, alkoholį slepia netgi apatiniuose. Alkoholį bandoma prasinešti ir dabar itin madingose diržinėse piniginėse, kurias festivalio dalyviai segasi ant nugaros ir slepia po striukėmis.

Yra ir tokių festivalininkų, kurie į pagrindinę zoną eina jau apsvaigę – alkoholį kai kuris jaunimas vartoja automobilių stovėjimo aikštelėje.

Tiesa, apsaugos darbuotojai tikrina tik vizualiuoju būdu. Kad festivalininkai nebūtų apsvaigę nuo narkotinių medžiagų, teritorijos viduje tvarką prižiūri policijos pareigūnai su šunimis.

Festivalis „Karklė Live Music Beach“ vyksta jau aštuntus metus. Šio festivalio sėkmė yra vieta – renginys vyksta ant jūros kranto. 

Festivalio „Karklė 2018“ apsaugos punktas (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau