Festivalis „Radistai Village '17“ žvaigždžių rinktinę papildė Brooks ir Sikdope

Radistai  / Organizatorių nuotr.
Radistai / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-04 19:35
AA

Liepos 21–22 dienomis Obuolių saloje vyksiančio festivalio „Radistai Village '17“ atlikėjų sąrašą papildė dvi sparčiai kylančios elektroninės muzikos žvaigždės.

Kartu su didžiausiais festivalio vardais „DubVision“, Gil Glaze, Riton, Samu Feldtu, Steve‘u Jamesu ir Watermät taip pat gros Olandijos prodiuseris Brooks ir vienas geriausių Lenkijos elektroninės muzikos atstovų Sikdope.

Priešpaskutinį liepos savaitgalį dvi dienas ir dvi naktis griaudėsiančiame festivalyje šėlsiančius dalyvius džiugins beveik 50 puikiai žinomų didžėjų ir atlikėjų. Trijose scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų lauks begalė pramogų ir gera nuotaika.

Brooks – Nr. 1 DJ‘aus pasaulyje Martin Garrix bendražygis

Olandas prodiuseris ir DJ‘us Brooks (tikrasis vardas Thijs Westbroek) yra kilęs iš Eindhoveno miesto. Dėl išskirtinio kuriamos muzikos skambesio anksti pastebėtas atlikėjas netruko sulaukti pasiūlymų bendradarbiauti su didžiosiomis šokių muzikos žvaigždėmis. Vienas pirmųjų buvo geriausiu 2016 m. DJ‘umi pasaulyje pripažintas Martin Garrix. Būtent su jo įrašų kompanija „STMPD RCRDS“ kontraktą pasirašęs Brooks, išgarsėjęs jau su pirmuoju savo prodiusuotu remiksu – Azzido Da Bass hito „50.000 Watts (Brooks Remix)“. Šį kūrinį savo pasirodymuose dažnai grojo šokių muzikos gigantai Fedde Le Grand, Quintino, Showtek, Afrojack, David Guetta, Tiësto ir net Dimitri Vegas & Like Mike.

Brooks / Organizatorių nuotr.

Šiemet festivalyje „Ultra Miami“ grojęs Martin Garrix pirmą kartą sugrojo patį naujausią savo ir Brooks hitą „Byte“. Diena anksčiau dainos ištrauka buvo paviešinta M.Garrix socialinio tinklo „Snapchat“ paskyroje. Geriausias DJ‘us pasaulyje taip pat pristatė ir kartu su dainininke Dua Lipa atlikto savo hito „Scared to Be Lonely“ remiksą, kurį taip pat prodiusavo Brooks.

Skrillex ir Tiësto sužavėjęs Sikdope

Kita „Radistai Village ‘17“ žvaigždė – didžiausia Lenkijos elektroninės muzikos viltis Sikdope. Devynerius metus studijavęs geriausiose šalies muzikos mokyklose, Sikdope ne tik groja didžiuosiuose šokių muzikos klubuose, bet ir darbuojasi įrašų studijoje, kur mėgina revoliucionizuoti elektroninę muzikos kultūrą.

Sikdope / Organizatorių nuotr.

Gerą reputaciją pelniusio Sikdope paslaugomis naudojasi didžiausi vardai šokių muzikos industrijoje: „Blasterjaxx“, Borgore, Carnage, Calvin Harris, David Guetta, Dillon Francis, „DVBBS“, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Laidback Luke, „Nervo“, Nicky Romero, „R3HAB“, Skrillex, Steve Aoki, Tiësto ir daugelis kitų. Šiemet Sikdope grojo viename didžiausiame elektroninės muzikos festivalyje „Tommorowland“. Jo remiksuotus kūrinius savo pasirodymų metu pastoviai groja daugelis pagrindinių šokių muzikos žvaigždžių.