Festivalyje „Motherhood Is Sexy“ – šimtai mamų: jas įkvėpė ir besilaukianti R.Kulvinskytė

Festivalis „Motherhood Is Sexy“ / Agnės Bekeraitytės ir Veronikos Gendreikienės nuotr.
Festivalis „Motherhood Is Sexy“ / Agnės Bekeraitytės ir Veronikos Gendreikienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-04 13:31
AA

Šeštadienio popietę „Dūmų fabrike“ prasidėjo pirmasis, nepadoriai atviros „Instagram“ paskyros apie motinystę „Motherhood Is Sexy“ festivalis. Daugiau kaip 400 moterų susirinko į netradicinę pusdienio šventę. Išskirtinis tik mamoms skirtas festivalis, susilaukė didelio moterų dėmesio, vos per kelias savaites buvo iššluoti visi bilietai.

„Tai pirmas mūsų organizuotas renginys skirtas planuojančiom, besilaukiančiom ir jau vaikus auginančiom mamom. Organizuodamos šį festivalį, labiausiai norėjome pakviesti mamas ištrūkti iš visas jėgas išsiurbiančio kadienybės burbulo. Mamos, palikusios vaikus artimiesiems ar auklėms, čia galės iš širdies atsipalaiduoti“, – sako bendruomenės „Motehrhood Is Sexy“ įkūrėja Ieva Juodelė.

Festivalis „Motherhood Is Sexy“ / Veronikos Gendrikienės nuotr.

Programoje: ir įkvepiančios mamų istorijos, ir necenzūruotas repo „gabalas“

Festivalyje mamas įkvėpė žurnalistė, TV laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė, aprangos stilistė Donata Maldonytė, žymi barista Goda Gedvilaitė-Bernotė, jogos mokytoja Gintarė Frišmantaitė. Vidinės ramybės mamoms įnešė psichoterapeutė Darja Norbutė bei dula Lina Gabrijolavičienė, o apie pasitikėjimą kurti verslą kalbėjo „Startup Lithuania“ vadovė Roberta Rudokienė ir „multi“ prekės ženklo kūrėja Saulė Budaitė-Petrašiūnienė. Scenoje savo patirtimi, kaip suburti bendruomenę ir sukurti prekės ženklą, būnant mama, dalinosi Ieva Juodelė ir Lina Krasauskienė.

Festivalis „Motherhood Is Sexy“ / Agnės Bekeraitytės nuotr.

Renginyje įvyko „Motherhood Is Sexy“ bendruomenei skirtos repo dainos premjera. Apie motinystę repavo komunikacijos ekspertė ir pametinukų mama Skirmantė Langel. Į sceną lipo neseniai kūdikio susilaukusi dainų atlikėja Migloko, taip pat „Twerk“ stiliaus šokio Lietuvoje mokytoja DJ Vanilla, o Yelyzaveta Izmalkova atliko ukrainietišką dainą.

Festivalis „Motherhood Is Sexy“ / Agnės Bekeraitytės nuotr.

Ypatingas dėmesys žindančioms mamoms

Tai pirmasis festivalis, kuris didelį dėmesį skiria maitinančioms mamoms. Čia įrengta „Pieno baras“ – žindymo vieta. Ši erdvė ypatinga tuo, kad artimieji, prižiūrintys vis dar žindančius kūdikius, galės atnešti juos mamos, kur mamos juos pamaitins.

Fotogalerija:

Festivalis „Motherhood Is Sexy“ (16 nuotr.)
+10