Filmai, kuriuos verta pamatyti kiekvienai moteriai

Moteris / Fotolia nuotr.
Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-12-06 19:00
AA

Yra filmų, kurie pataiko tiesiai į taikinį. Jie būna tai, ko mums reikia tą akimirką. Šiandien kiekvienai moteriai, kad pajustų ir įprasmintų tą momentą, siūlome filmų dėlionę. Ko labiausiai trokšta jūsų širdis?

Bridžitos Džouns dienoraštis (Bridget Jones‘s Diary, 2001)

Nemari visų moterų klasika ir puikus Renee Zelweger vaidmuo, kuris, atrodo, buvo sukurtas būtent jai. Nereikia nė pasakoti, apie ką ši smagi komedija: meilės paieškos, kova su kilogramais, nesiliaujančios pikantiškos situacijos darbe ir asmeniniame gyvenime. Viskas labai moteriška, tikra ir nenuglaistyta tobulumu. Ir kai žinai, kad nė viena mūsų nėra tobula, pasidaro net lengviau kvėpuoti. Ak, teisus tas Erichas Maria Remarque'as pasakęs, kad „tobulybių vieta muziejuje“...
 

Debesų žemėlapis (Cloud Atlas, 2012)

Filmas, priverčiantis susimąstyti, kuriuo keliu einame. Kaip kuriame savo ateitį, ką veikiame dabartyje, kodėl nepamirštame praeities? Kaip susiję mūsų pačių gyvenimai, išgyvenimai, sutikti žmonės? Kaip keičiamės amžina meile ir kaip mūsų poelgiai neišnyksta amžinybėje, tačiau tampa pamatais kitiems įvykiams...

Tikras žvaigždžių desantas – nuo Tomo Hankso, Halle Berry ir kitų, sukūrė išties įsimintinus vaidmenis. Viena istorija keičia kitą, o visos jos susilieja ištisoje pasaulio plotmėje.

Mano vaivorų naktys (My Blueberry Nights, 2007)

Įdomi pagrindinė filmo pora – gražuolis Jude‘as Law ir dainininkė Norah Jones sukuria išties puikų duetą. Taip pat čia galite išvysti tokias žvaigždes kaip Natalie Portman ir Rachel Weisz. Koks filmo siužetas? Skyrybas išgyvenanti mergina atras savo meilę, tačiau iki jos reikia nemažai nuveikti. Būtinai pažiūrėkite – greičiausiai užsimanysite ir vaivorų pyrago.

Pasimatymas (Une rencontre, 2014)

Dieviškoji Sophie Marceau! Talentinga rašytoja mėgaujasi jaunesnio meilužio glėbiu, tačiau viename vakarėlyje sutiktas advokatas jos širdį ir gyvenimą užpildo dar nepatirtais jausmais. Tačiau… Jis laimingai vedęs ir eina iš proto dėl savo nuostabios žmonos. Prancūzų filmas labai gyvybingas, kupinas taikliai parinktos muzikos, jausmų ir paliekantis daug klaustukų. Aistra ir jausmai ar užtikrintas gyvenimas? Geriausias dalykas – laiku padarytas pasirinkimas…

Hercogienė (The Duchess, 2008)

Dar vienas puikus Keiros Knightley vaidmuo, nukeliantis į XVIII a. laikus. Meilė, valdžia, išdavystė... Susituokusi su hercogu (akt. Ralphas Fiennesas), moteris turės priimti ne vieną sprendimą, išgyventi ne vieną dramą – vedybos iš išskaičiavimo gali tapti didžiausia gyvenimo tragedija.

Valandos (The Hours, 2002)

Trys moterys, trys istorijos, trys skirtingos kartos - ir visa tai vienija Virginios Woolf romanas „Mis Delovėj“. Vaidmenis atliko Nicole Kidman, pelniusi Oskarą, Meryl Streep bei Julianne Moore. Koks tas moters gyvenimas? Ar ne per dažnai darome tai, ko neva reikia, o ne tai ko norime? Daug klausimų ir daug skirtingų atsakymų...  

Anglas ligonis (The English Patient, 1996)

Seselė rūpinasi stipriai apdegusiu išgelbėtu kariu, kuris kalba angliškai. Tačiau kas jis toks? Kokia jo gyvenimo istorija? Ką jis slepia? Taip pat filme vaidina Juliette Binoche ir Kristin Scott Thomas. Tai laikui nepavaldi, susižėrusi ne vieną apdovanojimą drama, kurią privalote pamatyti.

Skaitovas (The Reader, 2008)

Vyresnės moters ir gerokai jaunesnio paauglio meilės romanas iš pradžių glumina. Vėliau, jau suaugęs, jis prabyla ir pasakoja savo istoriją. Kodėl ji (akt. Kate Winslet) kaltinama kariniu nusikaltimu? Įspūdingas vaidmuo ir širdį gniaužiantis pasakojimas nepalieka abejingų.

Baltasis oleandras (White Oleander, 2002)

Kai meilė baigiasi – kam galime ryžtis iš skausmo? Pagrindinio vaidmens atlikėja (akt. Michelle Pfeiffer) nunuodija savo mylimąjį ir atsiduria kalėjime, palikusi dukrą visiems laikams. Kas jos laukia? Gyvenimo keliai, klystkeliai ir atradimai susipina su motinos bandymu padėti savo vaikui išgyventi.

Pusryčiai pas Tifani (Breakfast at Tiffany‘s, 1961)

Žavi, talentinga ir nepakartojama stiliaus ikona Audrey Hepburn. Vien dėl jos ir į ją norisi žiūrėti. Nepaliaujamai! Kai į gražuolės Holės namus įsikrausto žavus jaunikaitis, prasideda nuotykiai. Žavingi kostiumai, Niujorkas ir daug kerinčių situacijų. Nematėte? Būtinai pažiūrėkite, juk tai tikra klasika!

Istviko raganos (The Witches of Eastwick, 1987)

Šiek tiek mistiškas, šiek tiek gąsdinantis, kupinas keistenybių filmas apie tris žavias moteris (Michelle Pfeiffer, Susan Sarandon, Cher) ir jų kelyje pasitaikiusį palaidūną, gašlų velnią įkūnijantį džentelmeną. Tiesa, toks jis tik iš pirmo žvilgsnio, turime galvoje, džentelmenas. Na, o Jackui Nicholsonui tokie vaidmenys tinka, lyg tam jis būtų gimęs! Tačiau moterys yra moterys, jos gali viską, ypač, kai reikalai pasisuka apie jų laisvę.

Ir velnias dėvi Prada (The Devil wears Prada, 2006)

Pagal Lauren Weisberger romaną pastatyta romantinė drama atskleidžia jaunos merginos kelią į šlovę. Ką gali paaukoti, kad gautum svajonių darbą? Ar tas svajonių darbas yra tikrai tai, ko trokšti, net jeigu dėl jo galvas dėtų tūkstančiai kitų merginų? Meryl Streep kaip visad – nepakartojama! Mada, stilius, meilė ir Niujorkas. Skanaus!