Filmas „Taip gimė žvaigždė“ surinko neįtikėtiną sumą pinigų: kiek iš to uždirbs Bradley Cooperis?

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-02-28 21:36
AA

Romantinė juosta „Taip gimė žvaigždė“ – vienas populiariausių šių metų filmų, todėl nenuostabu, kad visiems įdomu, kiek jis atnešė pinigų į kino teatrų kasas.

Komedija „Pagirios“ („The Hangover“), kurioje Bradley Cooperis atliko vieną pagrindinių vaidmenų, neabejotinai buvo sėkminga juosta, į aktoriaus kišenę atnešusi 600 tūkstančių JAV dolerių. Tačiau kur kas didesnį atlygį jam atnešė šios juostos tęsiniai. Antroji filmo dalis pamalonino aktorių net 5 milijonais JAV dolerių.

Pasak leidinio „Forbes“, Bradley per 2014-uosius uždirbo 46 milijonus JAV dolerių ir tapo trečiu geriausiai apmokamu aktoriumi tais metais. 2018-aisiais Bradley uždarbis įvertintas 41.5 milijonų. Tuomet pelningiausių gretose jis atsidūrė netoliese Vino Dieselio, Jackie Chano ir Roberto Downey.


Filmas „Taip gimė žvaigždė“ / Organizatorių nuotr.

Pranešama, kad šiomis dienos aktorius gauna nuo 15 iki 20 milijonų JAV dolerių už filmą.

Tiesa, kol kas neatskleidžiama, kiek aktorius ir režisierius gavo už filmą „Taip gimė žvaigždė“. Bet skaičiai kalba patys už save. Romantiškos, pasaulį pavergusios dramos biudžetas tebuvo 36 milijonai JAV dolerių. Į kino teatrų kasas šis filmas atnešė virš 425 milijonų JAV dolerių (tiksli suma – 425 381 277 JAV doleriai).

Romantinė drama „Taip gimė žvaigždė“ pasakoja apie senstantį muzikantą Džeksoną (akt. B. Cooperis), kuris atranda ir įsimyli savo kelio dar tebeieškančią jauną muzikantę (ją vaidina Lady Gaga). Ši jau nebesitiki, kad jos svajonei tapti žymia dainininke yra lemta išsipildyti, kol kartą Džeksonas tiesiogine to žodžio prasme išstumia ją į sceną. Taip gimsta žvaigždė.

Neseniai už pagrindinę juostos dainą „Shallow“, kurią Bradley Cooperis parašė kartu su Lady Gaga, jie gavo „Oskarą“.

91-oji „Oskarų“ teikimo ceremonija (38 nuotr.)
+32