Filmavimuose Stambule dalyvavusioms televizijos laidų vedėjoms iš Lietuvos buvo skirtas privatus laivas

Renata Šakalytė-Jakovleva ir Kristina Rimienė / TV3 nuotr.
Renata Šakalytė-Jakovleva ir Kristina Rimienė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-29 11:32
AA

TV3 laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva ir laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė vis dar gyvena įspūdžiais iš Turkijos. Žinomos moterys kelias dienas filmavosi gražiausiose Stambulo vietose. O pirmąjį vakarą praleido tik joms skirtame privačiame laive.

Jau netrukus TV8 žiūrovėms bus pristatytas naujas serialas „Meilės miestas“. Kad šis serialo pavadinimas puikiai tinka Stambului labai greitai įsitikino ten filmuotis išvykusios Renata ir Kristina. Jos pasakoja, kad jau pirmą dieną buvo sutiktos kaip tikros karalienės ir iki pat išvykimo sunkiai atsigynė aplinkinių dėmesio. Stambulas jau tuomet buvo papuoštas ypatingai šventei – spalio 29 dieną čia minimas Respublikos paskelbimas 1923 metais, todėl moteris pasitiko šventiškai nusiteikę žmonės. O pirmasis vakaras Stambule buvo vainikuotas išskirtiniu specialiai Renatai su Kristina ir, žinoma, filmavimo komandai surengtu plaukimu Bosforo sąsiauryje.

Kristina Rimienė laidoje „Pasaulis pagal moteris“ nuolat kalbina stiprias, sėkmingas, tačiau kartu ir be galo švelnias moteris. Ji pati yra floristė, tad romantikos ir grožio pasaulis visuomet supa Kristiną. Moteris tikina, kad Stambulas ją labai nustebino: „Kai nuvykome, žinojome, kad bus pasiplaukiojimas laivu, kur ir filmuosime, tačiau manėme, kad tai bus turistinis laivas, pilnas keliautojų iš kitų kraštų. Tačiau tai buvo didžiulis 2 aukštų laivas, skirtas tik mūsų komandos saujelei! Turkiškas svetingumas buvo neįtikėtinas! Mes filmavomės vieni didžiuliame laive, kuris mus plukdė po Stambulo apylinkes net keletą valandų! Buvome vaišinami turkiška arbata, stebėjome nuostabų saulėlydį ir be galo spalvingą Stambulo gyvenimą“, – neišdildomais įspūdžiais dalijosi Kristina. Ji tikina susižavėjusi ir tik megapoliui būdingu naktiniu Stambulo gyvenimu.

TV3 laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva pasakoja, kad kelionė į Stambulą buvo sena jos svajonė, kurią vis atidėliodavo, tad pasiūlymas ten ne tik nuvykti, bet ir nusifilmuoti labai nudžiugino. „Plaukėme tuo dideliu laivu ir mėgavomės kiekviena akimirką – vienoje pusėje Europa, kitoje – Azija. Pataikėme nuostabiu laiku, nes galėjome stebėti saulėlydį, o saulei jau nusileidus visas Stambulas tiesiog paskendo šviesose. Įspūdis didžiulis, net dabar pasakodama gyvenu tuo įspūdžiu. Tiesiai mums prieš akis iš abiejų sąsiaurio pusių iškilo žaižaruojantis, žiburiuojantis miestas. Nušvito nuostabūs tiltai, vienas labai panašus į San Fracisko tiltą. Tikrai žinau, kad į Stambulą dar grįšiu“, – įsitikinusi Renata, kuri visos kelionės metu puošėsi jos mylimos dizainerės Sandros Yushkos suknelėmis.

Kodėl būtent šios moterys gavo TV8 televizijos, Turkijos ambasados, Turkijos Kultūros ir turizmo ministerijos bei „Turkish Airlines“ kvietimą filmuotis Stambule? Gal Stambulas nukonkuruos Paryžių ir užsitarnaus naujojo meilės miesto vardą? Jau netrukus sužinosite dar daugiau apie Renatos ir Kristinos nuotykius Turkijos megapolyje.