Filme suvaidinę Jennifer Lopez ir Maluma pristato muzikinę premjerą „Marry me“

Jennifer Lopez ir Maluma
Jennifer Lopez ir Maluma
Šaltinis: Žmonės
2022-02-04 09:40
AA

Dvi šių dienų karščiausios žvaigždės – pop muzikos ikona Jennifer Lopez ir bene ryškiausias pastarojo dešimtmečio Lotynų Amerikos atlikėjas Maluma – nusifilmavo filme „Marry Me“ (Lietuvoje filmas vadinsis „Atsitikinis jaunikis“) bei įrašė filmo garso takelį.

Belaukiant kino premjeros pristatytas pagrindinis „Marry Me“ kūrinys tuo pačiu pavadinimu, o šiandien – ir visas garso takelis. Filmo premjera visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje – jau vasario 11 d.

„Marry Me“ siužetas, kuriame vaidina abi muzikos superžvaigždės, taip pat sukasi apie muzikantus ir jų asmeninio gyvenimo dramas. Visame pasaulyje žinoma atlikėja Ketė Valdez (vaidina Jennifer Lopez) ir „Grammy“ laimėtojas Bastianas (vaidina Maluma) turėjo atlikti savo naująją dainą „Marry Me“ ir pasižadėti vienas kitam 20 mln. žiūrovų akivaizdoje. Tačiau likus vos 5 minutėms iki ceremonijos, būsimas Ketės vyras yra pagaunamas išdavinėjantis ją su jos asistente. Pasirodžiusi su nuometu scenoje ji pamato atsitiktinai „Tekėk už manęs“ plakatą laikantį vidurinės mokyklos matematikos mokytoją Čarlį, kurį čia su dukra atsivedė jo geriausia draugė Parker, ir Ketė spontaniškai ištaria jam „Taip“!

Jennifer Loper ir Maluma
Jennifer Lopez

Šįvakar Jennifer Lopez ir Maluma gyvai atliks pagrindinį „Marry Me“ kūrinį populiariojoje TV laidoje „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“. Neseniai pasirodė ir dinamiškas žymiųjų atlikėjų vaizdo įrašas, kuriame jiedu per 60 sekundžių pristato naująjį filmą. Beje, ši pilno metro juosta yra kolumbiečio Malumos debiutas kine.

Filmo „Marry Me“ pristatymas:

Be pagrindinio kūrinio „Marry Me“ filmo garso takelyje skamba dar užpernai pasirodęs singlas „Pa Ti“, kurį lydėjo aistringas vaizdo klipas. Jame seksualioji J. Lo vaidina beprotiškai turtingą niujorkietę. Ji yra kone perpus jaunesnio Malumos įkūnijamo personažo bosė. Tarp šių dviejų išvaizdžių žmonių užsimezga romanas.

Taip pat filme išgirsite ir jausmingą baladę „On My Way“, kurią J.Lo pristatė 2021-ųjų pabaigoje: „Šis kūrinys man reiškia labai daug... Daugiau nei jūs galite įsivaizduoti. Tai daina apie tikėjimą, kuris lydi kiekviename žingsnyje“.

Jennifer Lopez filme „Marry me“

Vien socialiniame tinkle „Instagram“ 28-erių Malumą seka daugiau nei 60 milijonų gerbėjų visame pasaulyje. Per savo aktyvios karjeros laiką nuo 2012 m. jis jau spėjo išleisti penkis albumus (trys iš jų platininiai). Taip pat jis yra įrašęs pasaulinius hitus su tokiomis scenos divomis kaip Shakira, Madonna ir, žinoma, Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez yra viena įtakingiausių moterų atlikėjų muzikos istorijoje. Taip pat ji jau daugybę metų vysto ir aktorės karjerą. Kol kas J. Lo yra vienintelė moteris, kuriai pavyko pasiekti pirmąją vietą tiek muzikos, tiek kino topuose tuo pačiu metu. Taip pat Jennifer Lopez yra žinoma verslininkė, mados ikona ir filantropė.

Filmo „Atsitiktinis jaunikis“ garso takelio premjera: