Filmo „Bado žaidynės“ žvaigždė Jennifer Lawrence taps mama: su vyru Cooke'u Maroney laukiasi pirmagimio

Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Filmo „Bado žaidynės“ žvaigždė, aktorė Jennifer Lawrence ir meno galerijos direktorius Cooke'as Maroney gyvena džiugiomis akimirkomis: pora netrukus taps tėvais, praneša „People“.

Aktorė  Jennifer Lawrence šią džiugią naujieną patvirtino žurnalui „People“. 

Apie tai, kad J.Lawrence ir C.Maroney yra pora, pranešta 2018-ųjų birželį. Jau kitų metų vasarį jie susižadėjo, o 2019 metų spalio 19 dieną J.Lawrence ir C.Maroney atšoko savo vestuves.

Jennifer Lawrence ištekėjo už Cooke'o Maroney/Vida Press ir soc. tinklų nuotr.

Vestuvėse dalyvavo 150 žmonių. Jennifer ir Cooke‘as lemtinguosius „taip“ vienas kitam ištarė Rod Ailande, JAV. Viloje, kurią 1894-ųjų stiliumi įrengė architektas Richardas Morrisas Huntas, porą sveikino tokios garsenybės kaip Amy Schummer, Kris Jenner, Adele, Ema Stone, Ashley Olsen ir kiti.

Tądien nuotaka puošėsi ypatinga mados namų „Dior“ kurta suknele.

Jennifer Lawrence / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad „Oskaro“ laureatė drauge su vyru Cooke'u Maroney po vestuvių medų kopinėjo prabangiame poilsio komplekse Sumbos saloje, Indonezijoje. Naktis šioje vietoje, pasak oficialaus tinklalapio, kainuoja nuo 945 iki 12,745 JAV dolerių. Iš čia atsiveria nuostabiausi vaizdai į vandenyną. 

Aktorės vyras niujorkietis Cooke'as Maroney yra meno galerijos „Gladsone 64“ direktorius, paveikslų kolekcionierius.

Prieš tai jis buvo siejamas su kita žymia Niujorko galerija „Gagosian“. Aukštąją mokyklą baigęs Vermonte, J.Lawrence mylimasis Niujorko universitete studijavo meno istoriją.

Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau