Filmo „Čia buvo Saša“ kūrėjai tęsėjo pažadą: įsivaikinusiems tėvams įteikta 15 tūkstančių eurų

Nacionalinė kino juostos „Čia buvo Saša“ premjera / Gedmanto Kropio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Nacionalinė kino juostos „Čia buvo Saša“ premjera / Gedmanto Kropio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-09-11 22:35
AA

Rugpjūčio 16 d. kino teatrus pasiekusio filmo „Čia buvo Saša“ kūrėjai nusprendė 1 eurą nuo kiekvieno įsigyto bilieto paskirti Lietuvos superherojams – įsivaikinusiems tėvams. Tiksliau – Lietuvos globėjų ir įtėvių asociacijai (LGIA). Trečiadienį asociacijai buvo įteikti 15 tūkstančių eurų.

Rugsėjo 13 d. vakarą prieš filmo „Čia buvo Saša“ seansą „Forum Cinemas Vingis“ LGIA asociacijai oficialiai buvo įteikta pirmoji surinkta pinigų suma. Iš viso kino kūrėjai paaukojo 15 tūkst. eurų.

Lietuvių filmo premjera įvyko šią vasarą, Valdovų rūmų kieme.

„Nežinau, ar yra kas nuostabesnio nei filmą pristatyti rugpjūtį. Džiaugiamės, kad „Kinas po žvaigždėmis“ suteikia šią galimybę. Tikimės, kad krentant žvaigždėms prieš trejus metus sugalvotas noras sukurti šį filmą ir pasiekti juo platų žiūrovų ratą, išsipildys šioje nacionalinėje premjeroje“, – tada pasakojo filmo prodiuserė Gabija Siurbytė.

Režisieriaus Ernesto Jankausko filmas „Čia buvo Saša“ – tai nuoširdi ir linksma juosta apie porą, kuri nusprendžia įsivaikinti išvajotą mažą mergaitę, tačiau vietoj jos jiems pasiūlomas paauglys Saša.

Direktorė potencialius įtėvius įkalba su berniuku drauge praleisti dieną. Kai vaiko trokštanti moteris pasiduoda jos spaudimui, prasideda trijulės gyvenimą pakeisiantys įvykiai. 

Nacionalinė kino juostos „Čia buvo Saša“ premjera (51 nuotr.)
+45