Filmo „Nepatyręs“ aktorė Ineta Stasiulytė intymiausią sceną vaidino su mylimuoju Deividu

Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas, Audrius Bružas ir Urtė Šilagalytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas, Audrius Bružas ir Urtė Šilagalytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-30 18:00
AA

Lietuvos kino ekranus jau netrukus pasieks nauja Juliaus Pauliko režisuota juosta „Nepatyręs“. Būrys žinomų aktorių, nuotaikingas, intrigų kupinas scenarijus, pikantiškos meilės pamokos ir smagi juoko dozė – visa tai kino mylėtojai galės išvysti nuo sausio 2 dienos.

Likus vos kelioms dienoms iki didžiosios premjeros, kino centre „Forum Cinemas Vingis“ filmo kūrybinė komanda surengė spaudos konferenciją ir išankstinę komedijos peržiūrą kviestiniams svečiams.

Pasidalinti įdomiausiomis filmavimo akimirkomis ir žiūrovams nematomomis, už kadro likusiomis, istorijomis atvyko prodiuseris Stasys Baltakis, filmų platinimo kompanijos „Incognito films“ direktoriaus pavaduotojas Mantvydas Žalėnas, pagrindinius vaidmenis kūrę aktoriai.

Filmo „Nepatyręs“ spaudos konferencija / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Apsivilkę kostiumus ir šventiškas sukneles, galvas papuošę briedžių žaismingais ragais ar kiškių ausimis spaudos konferencijoje pasirodė ir būrys pagrindinius vaidmenis kūrusių aktorių. Čia buvo galima pamatyti dorą, išsilavinusį, tačiau prasto meilužio reputaciją turintį 30-metį Ramūną filme vaidinantį Audrių Bružą, jo mylimąją Vaidutę įkūnijusią Inetą Stasiulytę, taip pat – mažiau reikšmingus, epizodinius vaidmenis kūrusius dainininkę Urtę Šilagalytę ir aktorių Ramūną Rudoką.

Vieną pagrindinių, seksualines Ramūno fantazijas išvaduoti bandančios striptizo šokėjos, vaidmenį sukūrusios Editos Užaitės spaudos konferencijoje nebuvo matyti. Aktorė atvyko kiek vėliau, tiesiai į filmo seansą. 

Nuotaikingos Juliaus Pauliko komedijos „Nepatyręs“ spaudos konferencija (20 nuotr.)
+14

Praėjusių metų vasarą filmuotoje juostoje ne vienam aktoriui reikėjo laiko susigyventi su savo personažu. I.Stasiulytė užsiminė, kad iki šiol neretai pagauna save mąstančia taip, kaip jos herojė. „Man tai buvo savęs pačios išbandymas. Teko vaidinti ne vienoje intriguojančioje scenoje, tačiau pačioje intymiausioje filmavausi su savo brangiausiuoju“, – apie drauge su Deividu Meškausku suvaidintą karštą meilės sceną kalbėjo Ineta.

Pasak jos, seksualiniu gyvenimu su Ramūnu nusivylusios Vaidutės vaidmuo jai padėjo suprasti ir kitą, realiame gyvenime aktualų, dalyką. „Viskas su tais vyrais yra gerai. Supratau, kad viskas priklauso nuo moterų“, – spaudos konferencijoje apie intymią daugelio porų santykių pusę svarstė Ineta.

Filmo „Nepatyręs“ spaudos konferencija / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Filmo „Nepatyręs“ spaudos konferencija / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pasak filmo režisieriaus J.Pauliko, dirbti su profesionalių aktorių komanda buvo vienas malonumas. Be to, nei vienas jų nestokoja sveiko humoro jausmo, todėl filmavimo aikštelėje anaiptol nebuvo nuobodu.

Intriguojanti, romantiškų jausmų ir seksualinių poteksčių nestokojanti komedija – taip šiandien pristatomas „Nepatyręs“. Tiesa, kanadiečio Jono Chernicko kurtas filmo scenarijus sinofilams veikiausiai nebus naujiena – pagal jį režisierius Seanas Garrity 2012 metais pastatė filmą intriguojančiu pavadinimu „My Awkward Sexual Adventure“.

Kino pasaulyje, panašiai kaip ir teatre, įprasta iš naujo statyti filmus pagal tą patį scenarijų arba vis iš naujo ekranizuoti tą patį romaną. Esą kiekvienas režisierius savaip mato tam tikras situacijas, adaptuoja jas savo šalies kultūrai, pritaiko skirtingą kontekstą.

Filmo „Nepatyręs“ spaudos konferencija / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Paklausti, kodėl nusprendė naudoti užsieniečių, o ne lietuvių kurtą, scenarijų, filmo kūrėjai neslėpė – Lietuvoje tiesiog trūksta profesionalų, kurie galėtų rašyti įdomias, filmo vertas istorijas. „Tai tiesiog geras ir visame pasaulyje jau spėjęs išpopuliarėti scenarijus. Pagal jį kurti filmus ėmėsi ir prancūzai, juosta sukama ir Pietų Korėjoje. Kita vertus, lietuviška versija bus stipresnė už kanadietišką“, – drąsiai pažadėjo režisierius J.Paulikas.

Pagal užsieniečių kurtą scenarijų statytas filmas Lietuvoje nebe naujiena. Taip buvo sukurtas ir didžiulio kino gerbėjų susidomėjimo sulaukusi Donato Ulvydo 2013 metais su Vytautu Šapranausku nufilmuota juosta „Valentinas vienas“. Ji buvo pastatyta pagal Martino Gero kanadiečių komediją  „YPF“ („Young People Fucking“).

Filmo „Nepatyręs“ spaudos konferencija / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

S.Baltakis užsiminė, kad jau spėjo sulaukti ir J.Chernicko idėjos, kad „Nepatyrusį“ vertėtų pristatyti ir prestižiniame Toronto kino festivalyje, tačiau kol kas į tokius pasiūlymus jis tiesiog moja ranka. „Žinoma, tai būtų didelis pasiekimas. Tačiau kol kas manome, kad jis tiesiog juokauja. Tai labai aukštos prabos festivalis, kuriame lietuviai dar nei karto nedalyvavo“, – sakė juostos prodiuseris.

Ar filmas sulauks tarptautinio pripažinimo, kol kas svarstyti dar anksti. Pirmiausia jį galės įvertinti žiūrovai Lietuvoje.

Keliems šimtams kviestinių svečių juosta buvo pristatyta dar antradienio vakarą. Iškart po spaudos konferencijos vienoje iš kino teatro salių vyko išankstinė filmo premjera, kurioje buvo galima sutikti ne vieną kino, meno, kultūros ir pramogų pasaulio atstovą.

Išskirtinėje filmo „Nepatyręs“ premjeroje – būrys pramogų pasaulio atstovų (62 nuotr.)
+56

Galimybės pamatyti komediją anksčiau nei kiti nepraleido aktorius Mindaugas Papinigis, režisierė Giedrė Žičkytė, drauge su dainininke Rosita Čivilyte atvykęs Gediminas Jauniius, prodiuseris Rolandas Skaisgiris su žmona Vaida.

Čia buvo galima sutikti ir prodiuserę Justina Ragauskaitę bei televizijos laidų vedėjas  Gintarę Gurevičiūtę, Indrę Kavaliauskaitę. Taip pat – dizainerę Julią Janus, kultūristą Andrių Pauliukevičių su žmona, „Mis Nambija“ nugalėtoja bei sporto trenere Ilka Adams.

Filmo „Nepatyręs“ spaudos konferencija / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Prieš Naujuosius smagią komediją pažiūrėti nusprendė ir grupės „Naktinės personos“ nariai Aras Vėberis ir Alanas Chošnau su žmona Valda bei grupės „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva. Pavėlavusi su drauge į filmą atskubėjo ir jame epizodinį vaidmenį sukūrusi Monika Šalčiūtė.

Filmo „Nepatyręs“ spaudos konferencija / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo užkulisiai (14 nuotr.)
+8
Londono gatvėmis Audrius Bružas vaikščiojo persirengęs moterimi (8 nuotr.)
+2