Filmo „Nesamasis laikas“ aktorius Valentinas Novopolskis atvirai prabilo apie artimą draugą

Valetinas Novopolskis / Kadras iš filmo
Valetinas Novopolskis / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-04 10:46
AA

Lietuvos kinuose jau rodoma režisieriaus Mykolo Vildžiūno drama „Nesamasis laikas“. Daugelis filmą jau mačiusių žiūrovų liko sužavėti Lietuvos rusų dramos teatro aktoriaus Valentino Novopolskio vaidyba. V. Novopolskis „Nesamajame laike“ sukūrė pagrindinio veikėjo Tado vaikystės draugo vaidmenį.

Kviečiame pasiklausyti atviro aktoriaus interviu apie artimą vaikystės draugą ir apie tai, kaip svarbu nenusisukti nuo žmogaus net sunkiausių išbandymu metu.

Filmas „Nesamasis laikas“ pasakoja apie trisdešimtmetį Tadą - aktyvų, daug dirbantį, mažai miegantį ir nuolatos užsiėmusį miesto žmogų, neberandantį laiko paklausti savęs, kodėl nesusikalba su žmona, nepaskambina tėvams ir neturi ką pavadinti draugu. Šį nevaldomą Tado bėgimą sustabdo lemtinga avarija, o likimas įteikia neįkainojamą dovaną - jo gyvenimą pakeičiantį susitikimą su seniai prarastu vaikystės draugu.

Vaidina – Tadas Gryn, Toma Vaškevičiūtė, Valentinas Novopolskis, Mindaugas Papinigis, Sigitas Račkys, Nelė Savičenko ir kiti. Jau kinuose.