Filmo „ReEmigrantai“ premjera: ant raudonojo kilimo Vilniuje – aktorių žvaigždynas ir svečiai

Filmo „ReEmigrantai“ premjeros svečiai / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Filmo „ReEmigrantai“ premjeros svečiai / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-27 19:59
AA

Antradienio vakarą įvyko Kęstučio Gudavičiaus režisuotos lietuviškos komedijos „ReEmigrantai“ premjera. Raudonuoju kilimu žengė ne tik filme vaidinę aktoriai, bet ir būrys įžymybių.

Lietuviškų komedijų mylėtojams – gera žinia. Metų pabaigoje, gruodžio 30 d., šalies kino teatrus pasieks kultinių komedijų „Tarp mūsų, berniukų…“ ir „Klasės susitikimas: berniukai sugrįžta“ režisieriaus Kęstučio Gudavičiaus naujausias filmas „ReEmigrantai“. Jame netrūks nei tikros vyriškos draugystės, nei romantikos, o viską vainikuos, atrodytų, nesibaigiančios absurdiškos situacijos.

Premjeros nepraleido ir visas būrys garsių žmonių. Tarp jų – Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Valentinas Krulikovskis, Arvydas Dapšys, Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė, Vaida Lisikaitė, Emilija Latėnaitė, Tadas Gryn, Mantas Vaitiekūnas, Žygimantas Stakėnas, Gediminas Juodeika, Ingrida Martinkėnaitė, Simona Starkutė ir kiti.

Filmo „ReEmigrantai“ premjeros akimirkos – galerijoje:

Filmo „ReEmigrantai“ premjeros svečiai (82 nuotr.)
+76

Filmas „ReEmigrantai“ pasakoja apie tris draugus – Arminą, Karosą ir Dariušą. Kai šalyje įsisiautėjus „Brexitui“ juos išmeta iš vištų fabriko Anglijoje, jaunuoliai nusprendžia grįžti trumpų atostogų į gimtąją Lietuvą.

Filmo „ReEmigrantai“ premjeros svečiai / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Gerai pasilinksminę ir išsinuomavę Teslą jie išvažiuoja aplankyti Dariušo mamos. Tačiau išsikrovus automobiliui ir draugams strigus mažo miestelio rajono laukuose, vietiniai valdininkai juos sumaišo su Tesla investuotojais, apie kurių Lietuvoje planuojamą pastatyti giga fabriką jau seniai sklandė gandas.

Valdininkai stengiasi atvykusiems investuotojams įsiteikti pagal visas politines „tradicijas“. Nuo čia ir prasideda nuotykiai! Iš pradžių nesusigaudę kas vyksta, herojai greitai įsijaučia į vaidmenį ir pradeda mėgautis visais susiklosčiusios situacijos privalumais. Kol viskas nepasisuka kita linkme...

Filme „Reemigrantai“ žiūrovai išvys gausų žinomų aktorių būrį – Kirilą Glušajevą, Valentiną Krulikovskį, Gelminę Glemžaitę, Arvydą Dapšį Andrių Žiurauską. Vieną pagrindinių vaidmenų čia sukūrė ir aktorius Andrius Bružas. Filmavimo metu jis apsilankė ir Pitebore, kur yra emigravę daug Lietuvos piliečių.

Komedija „ReEmigrantai“ kinuose nuo gruodžio 30 d.