Filmu virtusio bestselerio „Nekenčiu tavęs!“ autorė S.Thorne: „Spėju, kad žinau šios istorijos sėkmės paslaptį“

Kadras iš filmo „Nekenčiu tavęs!“
Kadras iš filmo „Nekenčiu tavęs!“
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-11-30 09:00
AA

„Kiekvienas rašytojas svajoja apie tai, kad jo kūrinys taps populiarus ir sulauks komplimentų, tačiau kurdama šią knygą net sapnuoti negalėjau tokio pasisekimo. Kur paslaptis? Turbūt tai tokia istorija, kuri arba daugeliui pasitaikė realiame gyvenime, arba apie tokią tiesiog svajojama“, – sako bestseleriu tapusios knygos „Nekenčiu tavęs!“ (angl. Hating Game) autorė Sally Thorne.

Romanas buvo išrinktas ir į įtakingo Oprah Winfrey žurnalo „visų laikų geriausių romantinių romanų“ dešimtuką bei išverstas į daugiau nei 25 užsienio kalbas, o jau nuo šio penktadienio, gruodžio 3 dienos, knygos adaptacija atkeliauja ir į kino ekranus to paties pavadinimo romantinėje komedijoje.

„Didžiausias iššūkis man pačiai buvo įdomūs, intriguojantys, nenuobodūs herojų dialogai. Mano galva, tai dar viena iš istorijos populiarumo priežasčių“, – teigia autorė.

Dar šmaikštesnius ir ištobulintus dialogus, be abejo, išvys ir filmo „Nekenčiu tavęs!“ žiūrovai.

„Visas filmo kūrimo procesas man buvo labai smagus. Buvau skaičiusi romaną, esu didžiulė jo gerbėja, todėl tapti pagrindine heroje – didžiulė laimė, bet kartu ir atsakomybė. O jei skaičiusieji romaną ją įsivaizdavo kitaip? Tačiau kas smagiausia visoje šioje istorijoje, tai, jog tu nuo pat pradžių gali nuspėti jusotos pabaigą, tačiau vis tiek ryji kiekvieną puslapį, kiekvieną sceną su didžiuliu susidomėjimu, didžiule intriga, didžiuliu malonumu“, – sakė pagrindinė filmo aktorė Lucy Hale, išgarsėjusi vaidmeniu seriale „Pretty Little Liars“.

Kadras iš filmo „Nekenčiu tavęs!“

L.Hale juostoje „Nekenčiu tavęs!“ vaidina Liusę – jauną, protingą ir ambicingą merginą, dirbančią didelėje Niujorko leidykloje. Darbas jai patinka, išskyrus vieną smulkmeną – kartu su ja kabinete sėdintis Džošua (aktorius Austinas Stowellas). Nuolat pasitempęs, visuomet rimtas, susikaupęs ir žiauriai erzinantis Džošua yra tikros, nuoširdžios ir didelės Liusės neapykantos objektas. Beje, šis jausmas abipusis – Džošua irgi nuoširdžiai nekenčia savo kolegės.

Situacijos toli gražu nepagerina žinia, kad tiek Liusė, tiek Džošua yra kandidatai gauti tą patį darbinį paaukštinimą. Mergina nusprendžia, jog norint nugalėti, reikia keisti taktiką ir į pagalbą pasitelkia flirto kerus. Džošua noriai įsitraukia į naują žaidimą, tačiau, tiek meilėje, tiek konkurencinėje kovoje leistina viskas…

Romantinė komedija „Nekenčiu tavęs!“ Lietuvos kino ekranuose – nuo gruodžio 3 dienos.

Temos: