Filmuojant „Paradą“ aktorė Barbora Bareikytė susižeidė: „Sunku suderinti reakciją su smūgiu“

Barbora Bareikytė / Martyno Ambrazo nuotrauka
Barbora Bareikytė / Martyno Ambrazo nuotrauka
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-03-15 18:12
AA

Aktorė Barbora BAREIKYTĖ (18) užaugo lietuviško kino gerbėjų akyse. Dar vaikas suvaidino filmuose „Gimtinė“ ir „Pilis“, sulaukusi šešiolikos filmavosi tik ką per kino teatrus nuvilnijusioje Tito Lauciaus komedijoje „Paradas“. Merginai prognozuojama didžiulė sėkmė, tačiau gausybė komplimentų ir pelnyta Nacionalinių kino apdovanojimų statulėlė kuklumo iš jos neatėmė – po keleto mėnesių mokyklą baigsianti Barbora vis dar nedrįsta garsiai svajoti apie ateitį.

Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijoje, kurioje Barbora mokosi, – egzaminų metas. Reikia ne tik jiems pasiruošti, bet ir atlaikyti po filmo „Paradas“ užgriuvusią dėmesio bangą. „Krūvis didžiulis – iškritus iš suolo, mokyklos erdvės, sunku sugrįžti į ritmą. Pamažu įpratau taip gyventi, stengiuosi suspėti. Dar mąstau, kuriuo keliu eisiu, tačiau norėčiau vaidinti toliau“, – šypteli.

Barbora augo apsupta Vilniaus bohemos. Seneliai dėstė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, tėtis – garsus aktorius Jokūbas Bareikis.

Dažniausias klausimas, kurio jaunutė aktorė vis dar sulaukia, – apie ryšį su tėčiu.

„Suprantu, kad smalsu, ar garsių tėvų vaikai auga jų šešėlyje, bet