Finalinė Žvagulių vestuvių metinių dalis – iškilmingas koncertas: į sceną lipo ir anūkė Barbora

Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio santuokos 25-mečio koncertas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio santuokos 25-mečio koncertas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2023-09-18 08:13
AA

Drevernoje Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis šventė savo vestuvių 25-ių metų sukaktį. Dieną jie kartu su artimiausiais draugais plaukė laivu Kuršių mariose, o vakare įvyko iškilmingas koncertas, kuriame pasirodė garsūs bičiuliai, kartu buvę visus tuos 25-erius metus.

Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio vestuvių metinių koncertas vyko šeštadienį Drevernos uosto restorane. Vakarą vedė jų piršlys Arūnas Valinskas, o pasirodė garsūs bičiuliai, su kuriais sieja glaudus ryšys.

Skambėjo legendinės dainos – nuo „Amerikonas grįžo sūnus“ iki „Gintarai“, „Meilės uostas“ ir kitų. Daug kūrinių jie atliko ir drauge su kitais koncerte dainavusiais bičiuliais.

Irenos Starošaitės Ir Žilvino Žvagulio vestuvių 25-mečio koncertas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Vakaro vinimi tapo pasirodymas su Žilvino anūke Barbora. Jiedu jautriai atliko dainą „Aš kartosiu“ ir susilaukė daug ovacijų.

Koncerte taip pat pasirodė pianistas Saulius Šiaučiulis, Inga Valinskienė, Katažina ir Deivydas Zvonkai, Violeta ir Vilius Tarasovai, Renata ir Deivis Norvilai, Irūna ir Marius Jampolskis, Algirdas ir Milisandra Radzevičiai bei Ovidijus Vyšniauskas.

„Daug kas negalėjo atvažiuoti į šventę, nes kažkur išvykę. O kvietėme tuos, su kuriais praleidome tą laikotarpį. Iš reikalo niekad nieko nekviečiame. Atskrido svečiai iš Anglijos, norėjo ir iš Amerikos, bet nesigavo dėl laiko“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ž.Žvagulis.

O.Vyšniauskas į sceną žengė ne tuščiomis – Žilvinui ir Irenai įteikė dvi meškeres ir teigė, kad „padovanojo hobį“. Po to sėdo prie fortepijono ir sudainavo savo legendinę dainą „Mažytė“ bei kitus kūrinius, be to, kartu su Irena atliko „Saulė leidžias“.

Fotogalerija:

Irenos Starošaitės Ir Žilvino Žvagulio vestuvių 25-mečio koncertas (200 nuotr.)
+194

Kiek anksčiau šeštadienį vyko pirmoji šventės dalis – dviejų valandų plaukimas laivu „Vilhelma“, kuriame kartu su kapelionu kunigu Romualdu Ramašausku jiedu vidury Kuršių marių atnaujino įžadus.

Žvaguliai sidabrinių vestuvių svečius plukdė laivu „Vilhelmas“ Kuršių mariose (98 nuotr.)
+92
Irena Starošaitė Ir Žilvinas Žvagulis Drevernoje (15 nuotr.)
+9