Flirto pamokos ir jo ribos

Pora / „Fotolia“ nuotr.
AA

Ar bandysite į parduotuvę patekti per langą, jeigu ant durų kabos lentelė „Uždaryta“? Aišku, kad ne. Taip ir vyrai nesiekia artimiau susipažinti su moterimi, kurios žvilgsnis ir laikysena byloja tą patį įspėjimą. Norite susipažinti? Mokykitės flirtuoti!

Kažkada viliojimas buvo viena pagrindinių moters elgesio visuomenėje pamokų. Dabar damos neturi tam laiko, siekia karjeros ir varžosi dėl kitų dalykų ir kitomis priemonėmis. Vis dėlto žvilgsnio galia flirtuojant išliko iki šių dienų. Netikite? Be reikalo, todėl mokykitės pagrindinių judesių: lėtai pažiūrime į vieną pusę, į kitą, nuleidžiame akis... Ir kartu neužmirštame pakedenti krinolinų!

Žaidimas akimis

Mintyse ištarkite magiškus žodžius – pasikrausite vidinės energijos, drąsiai pakelkite žvilgsnį ir pažiūrėkite tiesiai jam į akis. Nuostabu! Suskaičiuokite iki trijų ir neatitraukdama akių lengvai pasukite galvą į šoną. Sulig skaičiumi „keturi“ lėtai nukreipkite žvilgsnį į tą pusę, į kurią pasukote galvą. Susilaikykite nuo troškimo patikrinti, kokį įspūdį padarėte ir ar iš viso į jus dar žiūri.

Daug žadantis žvilgsnis

Vyras „perskaito“: „Jūs man patinkate.“ Iki to laiko lyg ir nepastebėjote jo, labiau domėjotės aplinka. O štai dabar atėjo laikas parodyti jam dėmesį. Praeidama pro šalį ir į jį pažvelgdama, pagalvokite ką nors panašaus į „galėčiau padovanoti tau savo artumą!“ ir nusukite akis į šalį. Galite visai neturėti ketinimų įgyvendinti mintį tuoj pat, bet ypatingas ir kerintis žvilgsnis pasakys tai, ką reikia, – „esate išrinktas“. Save gerbiantis vyras būtinai nulydės jus žvilgsniu.

Nė vienam ir kiekvienam

Didelėje žmonių pilnoje patalpoje pažiūrėkite į dešinę pusę, akiratyje atsidūrusius apdovanokite nuostabia šypsena ir lėtai pamirksėkite. Paskui pažvelkite į patalpos vidurį, nusišypsokite ir pamirksėkite akutėmis su ta pačia intriga. Peržvelkite ir kairę pusę. Neabejotinai atsiras vyriškių, šventai tikinčių, kad jūsų šypsena ir plasnojimas ilgomis blakstienomis skirti tik jiems! Beliks tik patikrinti, kas mirksėjimą priėmė kaip akies mirktelėjimą ir atsakė jums šypsena ir susidomėjusiu žvilgsniu.

Nuoširdi simpatija

Jeigu dominantis vyriškis į jus nežiūri – anokia čia bėda. Šaudymo akimis meistrei nėra nieko neįmanoma. Sutelkite žvilgsnį į „tikslą“, ir vos tik jis pakels akis ir pastebės, kad žiūrite, nusišypsokite, sumirksėkite ir nusisukite – lyg susikuklinusi, juk visai neketinote į simpatiją žiūrėti!

Tai įvyko kažkaip netyčia, tiesiog prieš jūsų valią! Tokį mirksėjimą „su užuomina“ nebūtinai turi lydėti šypsena, tokį patį įspūdį galite sukurti rimta išraiška. Bet, ar su šypsena, ar be jos, iš karto po mirksėjimo-mirktelėjimo ramiai sutelkite dėmesį į ką nors kita, palikdama jus sudominusiam asmeniui galimybę toliau veikti savarankiškai.

Deginantis žvilgsnis

Žvilgsnio galia milžiniška. Net ir šypsena nebūtina. Kartais užtenka atspindėti veide tai, ką tuo metu jaučiate: laukimą kažko nuostabaus, per kraštus lipančią laimę, didelį jaudulį. Pažiūrėkite į jį. Energija, kuri tuo metu pripildys jūsų žvilgsnį, įgaus triuškinamą veiksmų galią. Tik nepamirškite taktiško elgesio taisyklių. Pernelyg stiprus veržlumas ir įkyrumas gali padaryti nemalonų įspūdį.

Flirto ribos

Kad netyčia nepatektumėte į nemalonią situaciją, privalote suprasti, ką jaučia ir ko tikisi jums dėmesį rodantis asmuo arba tas, kuris domina jus. Seksualinis priekabiavimas arba panašaus pobūdžio užuominos yra tokie veiksmai ar žodžiai, kurie verčia žmogų jaustis įžeistą ir pažemintą.

Privalote suprasti svarbiausią dalyką: flirtas nieko neįpareigoja, tai greičiau žaidimas. Ir jeigu flirtuotojas verčia susidomėjimo objektą tęsti pokalbį delikačia tema nepaisydamas aiškiai rodomo nenoro, peržengia leistinas ribas. Tai jau ne flirtas, o spaudimas.

Tai įdomu: gražios moterys skatina dirbti

Rusijoje internetu atliktos apklausos duomenimis, gražios kolegės įkvepia 52 proc. vyrų dirbti geriau ir daugiau. Daugelis stipriosios lyties atstovų (30 proc.) įsitikinę, kad graži moteris – biuro puošmena, taip pat mūza ir įkvėpėja (27 proc.). Tačiau atsirado ir tokių, kurie mano, jog patraukli moteris juos blaško (22 proc.).

Tyrimas parodė, kad daugiau nei pusė moterų naudojasi savo žavesiu siekdamos karjeros, o 8 proc. prisipažino darbą gavusios tik dėl patrauklumo.

Skaitykite daugiau