Florencijos pažiba, savo istoriją pradėjusi 1221 metais: kvapų gurmanai eina iš proto

Visi MELOGRANO kolekcijos produktai / Gamintojo nuotr.
Visi MELOGRANO kolekcijos produktai / Gamintojo nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-01-25 09:09
AA

Pristatome Florencijos pažibą, savo istoriją pradėjusią prieš 800 metų, – „Santa Maria Novella“. Šiandien tai – aromatų ir grožio priemonių namai, kurių receptai, šimtmečius džiuginę elegantiškus Italijos didikus, vilioja kvapų gurmanus iš viso pasaulio.

„Santa Maria Novella“ kuria ir puoselėja įspūdingą grožio produktų liniją, kurioje – žolelių aromato vonios druska, su natūraliu pienu gaminami muilai, namams kvepinti skirtos elegantiškos vaško plytelės ir terakotiniai indai bei skulptūrėlės, iškvepinti žymiausiais „Santa Maria Novella“ aromatais.

SANTA MARIA NOVELLA „Melograno“ kvapni granato formos terakotos dekoracija

SANTA MARIA NOVELLA „Melograno“ kvapni granato formos terakotos dekoracija / Gamintojo nuotr.


Granato vaisiaus reprodukcija pagaminta rankomis iš terakotos. Išmirkyta „Officina Profumo-Farmaceutica di Santa Maria Novella“ aromate „Melograno“, kad šis lėtai sklistų ore.

SANTA MARIA NOVELLA „Melograno“ muilas

SANTA MARIA NOVELLA „Melograno“ muilas / Gamintojo nuotr.


Gležnai odai. Skleidžia „Melograno“ odekolono aromatą.

SANTA MARIA NOVELLA „Melograno“ vonios gelis

Vonios gelis MELOGRANO / Gamintojo nuotr.

Susilietęs su vandeniu, gelis tampa švelniomis putomis. Kol mėgausitės vonios malonumais, ne tik apsaugosite odą, bet ir palaikysite jos natūralią hidrolipidinę plėvelę.

SANTA MARIA NOVELLA „Melograno“ skystas kūno kremas

Skystas kūno kremas MELOGRANO / Gamintojo nuotr.


Skystos tekstūros kremas sukurtas augalinių aliejų pagrindu. Visa tai tam, kad kūno oda taptų maloniai švelni ir kvapni. Su granatų žiedų ekstraktu, kuris turi antioksidacinių, sutraukiančių ir energijos teikiančių savybių.

SANTA MARIA NOVELLA „Melograno“ kvapiosios vaško plytelės

SANTA MARIA NOVELLA „Melograno“ kvapiosios vaško plytelės / Gamintojo nuotr.Prabangaus vaisiaus kvapas gali išsaugoti nuostabius kvapnius prisiminimus. O paprasta rankų darbo vaško lentelė gali iškvepinti visą jūsų drabužių spintą! „Melograno“ sujungia mirtų lapų ir švelniųjų pirulių potėpius. Tegul stalčius ir tekstilės gaminius gaiva lanko kiekvieną sezoną.