Floristas Modestas Vasiliauskas iš kanalizacijos šulinio dangčio sukūrė sunkiausią vestuvinę suknelę, kurios svoris – 73,5 kg

Renginio akimirka / „Gralio“ nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Šeštadienio vakarą į Kauno restoraną „Gralis“ susirinkusi publika vertino neįprastą vestuvinę suknelę, kurios pagrindinis akcentas – kanalizacijos šulinio dangtis. Suknelės svoris – 73,5 kg ir ji pagerino ankstesnį rekordą (61 kg). Jos kūrimą stebėjo Lietuvos rekordus fiksuojančios agentūros „Factum“ atstovai. Netrukus suknelė turėtų būti oficialiai paskelbta nauju šalies rekordu.

Beveik 74 kg svėrusią suknelę demonstravo 60 kg sverianti manekenė Vilma Tautkuvienė, buvusi kompozitoriaus Raigardo Tautkaus žmona.

Suknelę sukūrė rekordais garsėjantis kaunietis floristas Modestas Vasiliauskas (ir ankstesnio rekordo autorius). Mintis sukurti tokią neįprastą kompoziciją jam gimė įsivėlus į skandalingą istoriją, kurioje jis buvo kaltinamas pavogęs kanalizacijos šulinių dangčius.

„Aš tokiu būdu galiu išreikšti savo ir žmonių požiūrį. Vieni protestuoja dėdami karstelius prie prokuratūros ir laidoja politines tvarkas, kiti badauja, o aš kuriu. Kanalizacijos dangčiai yra simbolis kanalizacijos, į kurią aš siūlau visiems nuleisti visus girdėtus politikų pažadus, kurių jie netesėjo, asmenines nuoskaudas ir pasitikti naujus metus su naujomis idėjomis, kurios, kaip gėlės, tegul pražysta ir žydi visus ateinančius metus“, – prieš renginį sakė M.Vasiliauskas.

Renginyje dalyvavo apie 100 žiūrovų, tarp kurių – ir gerai visuomenėje žinomi žmonės: Seimo narys Vydas Gedvilas, verslininkė Inga Budrienė su vyru Dariumi, ISM rektorius Nerijus Pačėsa su žmona Laima, politikas Artūras Orlauskas su žmona Edita, verslininkai Indrė ir Audrius Barasnevičiai, restorano „Gralis“ savininkė Danutė Varnienė. Rekordą fiksavo sociologijos profesorius Gediminas Merkys.

Restoranas „Gralis“ skendėjo žiedlapiuose ir gėlėse, kurie buvo apšviesti žvakių šviesos. Vakaro metu, kol buvo kuriama rekordinė suknelė, buvo demonstruojami floristo iš įvairių augalų ir kailių sukurti drabužiai.

36 metų M.Vasiliauskui priklauso daugiau nei 40 oficialių ir neoficialių Lietuvos rekordų. Kai kuriuos jų užfiksavo ir Lietuvos rekordų knyga „Factum“. Pirmą kartą rekordą jis pasiekė 2002 metais, kai sukūrė suknelę iš dolerių.

Skaitykite daugiau