Tarp naminių vaistų nuo peršalimo – ir vištienos sultinys

Sriuba / Photos.com nuotr.
Sriuba / Photos.com nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2012-03-05 23:56
AA

Nors tikra žiema turėtų pradėti trauktis, rodos, ji niekada nesibaigs. Šaltukas pamažu kerta net ir atspariausius, todėl pristatome tris gerus naminius vaistus, apsaugančius nuo peršalimo ligų ir jų sukeltų padarinių.

Natūralus vištienos sultinys

Gal ir nustebsite, tačiau vaikams natūralus vištienos sultinys pateikiamas kaip vaistas šaltuoju sezonu. Ir ne tik dėl to, kad sušildo ir yra pakankamai sotus. Kai kurie užsienio mokslininkai teigia, kad toks sultinys gali padėti sumažinti baltųjų kraujo kūnelių kiekį, kurie yra atsakingi už kvėpavimo takų uždegimo simptomus peršalus.

Nenugriebtas pienas – gydyti pūslelinei

Pūslelinę, arba nušalimą, sukelia herpeso virusas, kuris nėra išgydomas, tačiau yra būdų, kaip galima pagreitinti žaizdelių gijimą. Amerikoje populiaru ir paprasta tai daryti su nenugriebtu pienu, kuris turi monokaprino. Jis sumažina viruso aktyvumą ir toks pienas padeda kovoti su pūsleline.

Medus

Medus – pats skaniausias vaistas. Mokslininkų nustatyta, kad ajurvedinė arbata su imbieru, citrina ir medumi yra toks pats efektingas vaistas kaip ir populiarūs sirupai nuo kosulio. Tik pigesnis.