Fotografė K.Vaitonytė ištekėjo už mylimojo Arno: jaunųjų žiedai ir medaus mėnuo – neeiliniai

Karolinos Vaitonytės ir Arno Savicko vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Karolinos Vaitonytės ir Arno Savicko vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-04 19:59
AA

Ne vieną vestuvių šventę įamžinusi fotografė Karolina Vaitonytė šią vasarą nuotaka tapo pati. Amžiną meilę ji prisiekė informacinių technologijų specialistui Arnui Savickui. Pora susituokė po dešimties metų draugystės, o šventę iškėlė tikrai neeilinę.

Kartu – nuo mokyklos laikų

Mados, vestuvių ir portretų fotografė Karolina Vaitonytė vestuvių įspūdžius ir meilės istoriją su Arnu Savicku sutiko papasakoti portalui Žmonės.lt. Jaunoji atskleidė, kad jiedu susipažino prieš daugiau nei dešimt metų.

„Pažintis buvo šiuolaikiška – Arnas parašė per feisbuką ir pagyrė mano darytas nuotraukas. Jis tada užsiėmė tuo pačiu, tad atsakydama pagyriau ir jį. Užsimezgė pokalbis, greitai tapome gerais susirašinėjimo draugais.

Tai tęsėsi kelis mėnesius, kol galiausiai Arnas prisistatė prie mano namų su tulpe. Na, ir neilgai trukus tapome pora“, – sakė K.Vaitonytė.

Karolinos Vaitonytės ir Arno Savicko vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pašnekovė įsitikinusi – tai garantuotai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Anot Karolinos, jau tik susitikus pasidarė viskas aišku. Tiesa, kaip galima suprasti iš fakto apie A.Savicko pasirodymą prie mylimosios namų su tulpe, draugystės iniciatorius buvo būtent jis.

„Arnas nekviestas atėjo pas mane“, – juokėsi Karolina.

Karolinos Vaitonytės ir Arno Savicko vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

O štai pirmieji poros pasimatymai, K.Vaitonytės teigimu, buvo ganėtinai vaikiški. Visas veiksmas vyko Panevėžyje – įsimylėjėliai eidavo pasivaikščioti į parką, sėdėdavo ant suoliukų, kalbėdavosi. Kol galiausiai paaugliška meilė virto brandžia ir tvirta.

Karolina patikino, kad santykių išbandymų per tuos metus beveik nepasitaikė. Meilei įtakos neturėjo ir tai, kad draugystės pradžioje porą jungusi bendra aistra fotografijai Arnui liko tik mylimu hobiu – laikui bėgant jis realizavo save kitoje, informacinių technologijų, srityje, šiuo metu dirba programuotoju.

„Rimtų pykčių nebuvo, bet visokių situacijų, kurios dabar atrodo komiškos, tikrai pasitaikė. Pavyzdžiui, paskutinėse mokyklos klasėse Arnas man padėdavo mokytis matematikos, kuri jam sekėsi labai gerai, o man – prastokai. Su mano nekantrumu ir jo mėgėjišku mokymu tais metais buvo iššūkių nesusipykti. Galiausiai tiek aš išlaikiau matematikos egzaminą, tiek ir mūsų santykiai išlaikė savotišką egzaminą“, – kalbėdama su Žmonės.lt šypsojosi K.Vaitonytė.

Susižadėjo tik po 9 metų

Arnas mylimajai Karolinai pasipiršo prieš metus, kai mylimieji keliavo į Nicą. Taigi, nuo draugystės pradžios buvo praėję beveik devyneri metai.

„Tik tada pasijautėme jau subrendę, nebe vaikai, pasiryžę šiam žingsniui“, – paaiškino pašnekovė.

Ar toks jausmas buvo abipusis, o gal vis dėlto K.Vaitonytė pasiūlymo tekėti vylėsi sulaukti anksčiau? Atsakydama į šį klausimą, fotografė pabrėžė, kad norą gyventi santuokoje abu tikrai pajuto tik pernai.

Vis dėlto, kaip Karolina prisipažino Žmonės.lt, planuoti vestuves buvo kiek sunkiau, nei su Arnu tikėjosi: „Kadangi neretai tenka darbuotis vestuvėse, įsivaizdavau, ko norėčiau. Tikėjausi, kad viskas seksis lengvai ir tikrai nesikreipsime į planuotoją.

Visgi kuo toliau, tuo sudėtingiau viskas atrodė – darbo buvo žymiai daugiau. Pačiomis paskutinėmis dienomis vis dar turėjome didelį sąrašą darbų, kuriuos turėjome suspėti pasidaryti. Jautėmės neramiai, tačiau lemtingą dieną pavyko atsipalaiduoti.“

Tatuiruotės vietoj žiedų ir drabužiai iš antrų rankų

Rugpjūčio 27-ąją parke šalia Vilniaus santuokų rūmų vykusioje Karolinos ir Arno šventėje poros laime džiaugėsi apie 30 artimiausių žmonių. Nuotaiką palaikė vedėjas ir muzika.

Karolina teigė norėjusi išskirtinių vestuvių, todėl į jas įpynė keletą netikėtų detalių. Tarp jų – išskirtiniai žiedai ir netikėtas drabužių pasirinkimas.

Karolinos Vaitonytės ir Arno Savicko vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Nuo pat draugystės pradžios buvome apmąstę, kad norime turėti ne auksinius žiedus, o ištatuiruotus. Išsitatuiravome paprastą liniją. Fotosesijai norėjau ko nors ypatingo, ne to, ką esu pati daug kartų dariusi. Ji buvo suplanuota ten, kur leisime medaus mėnesį – Islandijoje. Dar vienas įdomus dalykas – visus reikalingus drabužius ir batelius nusprendžiau pirkti iš antrų rankų. Buvo smagiai sutaupyta ir surasta tai, kas patinka“, – Žmonės.lt pasakojo K.Vaitonytė.

Karolina pridūrė, kad toks sprendimas dėl drabužių neužtruko nė kiek ilgiau – ji viską išsirinko vos per kelias dienas. Anot jos, nuotakams siuvantis sukneles pagal save, kartais tai užsitęsia net ir keletą mėnesių.

O susikurti įvaizdį mylimajam Arnui jaunoji padėjo pati. Kai kurias detales netgi priderino prie savo stiliaus.

Ar vestuvių metu pora laikėsi papročių? Nors, kaip paminėjo fotografė, jiedu nėra prietaringi, tačiau viena tradicija ceremonijoje vis dėlto buvo – jaunikiui nuotaka suknelės nerodė iki pat šventės momento.

„Taip daryti nusprendžiau labiau dėl to staigmenos momento“, – pridėjo Karolina.

Neatsiejama šventės dalis yra ir dovanos. Tačiau jaunieji nieko konkretaus neprašė.

„Vis dėlto tiems, kurie klausė, ką dovanoti, sakėme, kad jie gali prisidėti prie mūsų būsimo būsto“, – paminėjo K.Vaitonytė.

Karolinos Vaitonytės ir Arno Savicko vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Po vestuvių Karolina pasirinko vyro sutrumpintos pavardės variantą –tapo Savicke. Praūžus šventei, jaunieji vieną dieną pailsėjo ir tada jau leidosi kopinėti medaus į minėtą Islandiją, kur dešimt dienų pažindinsis su šalies kraštovaizdžiu.

„Keliausime kemperiu, tad bus dar viena atrakcija mums. Konkretaus plano neturime – didelis pliusas, kad nereiks prisirišti prie nakvynės vietų. Susižymėjome vietas, kurias norime aplankyti, ir tiek“, – pasidžiaugė pašnekovė.

Šeimos pagausėjimo Karolina ir Arnas kol kas neplanuoja. Pora taip pat tikisi, kad vestuvės jų santykių nepakeis – visgi per tiek metų viens kitą jau spėjo gerai pažinti.

Fotogalerija:

Karolinos Vaitonytės ir Arno Savicko vestuvės (47 nuotr.)
+41