Fotografė Rūta Andre pagimdė ketvirtą vaiką: „Jei ne gydytojai, kažin, ar dabar kalbėčiausi“

Rūta Andre ir Valerijus Šatunovas / Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Andre ir Valerijus Šatunovas / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Kučinskaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-05-16 06:38
AA

Fotografė Rūta Andre (47) ir dailininkas Valerijus Šatunovas (47) tapo tėvais. Šeštadienį, gegužės 13-ąją, pora susilaukė sūnelio. Rūtai – tai jau ketvirtoji atžala.

Mažylis pasaulį išvydo 6 minutės po vidurnakčio. Jam laimingi tėvai jau suteikė vardą, berniukas bus Aleksandras.

Tris dukras – Karoliną (28), Domantę (19) ir Akvilę (17) iš ankstesnių santykių turinti kūrybinga moteris tapo ketvirto vaiko mama.

Rūta, su portalu Žmonės.lt dalindamasi vos prieš kelias dienas išgyventa patirtimi, sakė esanti be galo dėkinga medikams ir tam, kad jie turi modernias galimybes bei žinias padėti gimdyvėms.

Rūta Andre ir Valerijus Šatunovas su sūneliu Aleksandru / A.Žitkauskienės/Alexabestphoto nuotr.
Rūta Andre ir Valerijus Šatunovas / Gedimino Žilinsko nuotr.

Su didžiuliu džiaugsmu sūnelio laukusi fotografė buvo pasiryžusi gimdyti natūraliai – atsisakė nuskausminančių vaistų, nes būtent taip į pasaulį atkeliavo jos dukrelės.

„Tikėjausi greito, lengvo gimdymo. Širdyje tam buvau pasiruošusi. Bet ko tik mes, laukdami Aleksandro, nedarėme tas aštuonias valandas. Valerijus labai padėjo, rūpinosi mumis, kartu darė pratimus. Tačiau vaikelis buvo per didelis – jo pati pagimdyti negalėjau. Gydytojai atliko operaciją. Vėliau ne kartą pagalvojau – jei ne šiuolaikinė medicina, kažin, ar kalbėčiau su jumis“, – Žmonės.lt sako dabar jau keturių vaikų mama Rūta.

Rūtos Andre ir Valerijaus Šatunovo vestuvių akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Berniukas gimė 4300 gramų svorio, 56 centimetrų ūgio. Dabar jis, pasak Rūtos, yra tikra Valerijaus kopija.

Sūnelis, gimęs po Jaučio ženklu ir Mildos dieną, tėveliams pasirodė labai rimto, stipraus žvilgsnio.

„Visi vaikai yra ypatingi, bet savuosiuose pastebime mieliausias detales. Aleksandro ilgi, smulkūs, išraiškingi pirštukai, lyg kokio muzikanto. Vos gimęs mažylis pasirodė smalsus ir labai valgus! Dabar mūsų abiejų pagrindinis užsiėmimas – sočiai maitintis bei kuo ilgiau pamiegoti“, – šypsosi pati sūnelį maitinanti Rūta.

Ji džiaugiasi, jog berniukas į pasaulį atėjo ypatingu metu – kai gamta atsiskleidžia visu savo grožiu.

Kovo 31 dieną susituokusi ir pirmojo bendro kūdikio susilaukusi pora neabejoja – mažylis augs apsuptas ne tik tėvų, seserų, bet ir vyresnio brolio dėmesio, nes V.Šatunovas iš ankstesnių santykių turi sūnų Nikitą (23).

„Mūsų „kompanija“ yra tikrai gausi ir mylinti. O Valerijus, akivaizdu, džiaugiasi sūneliu. Jis tikrai yra ir bus geras tėtis“, – įsitikinusi Rūta.

Rūtos Andre ir Valerijaus Šatunovo vestuvės (18 nuotr.)
+12