Fotografo G.Žilinsko sužadėtinė B.Brusokaitė laukiasi pirmagimio: „Šis periodas – magiškas“

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Karolinos Toleikytės nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: 15min
AA

Fotografas Gediminas Žilinskas su sužadėtine vizažiste Beatriče Brusokaite taps tėvais – pora laukiasi pirmagimio. Kaip išskirtinio interviu portalui Žmonės.lt metu atskleidė Gediminas, jis ir mylimoji yra pilnai pasiruošę naujam gyvenimo etapui ir jo laukia itin džiaugsmingomis nuotaikomis.

„Laukiame vaikelio labai nerealiomis nuotaikomis“, – pokalbį su Žmonės.lt pradėjo Gediminas Žilinskas.

Vyras interviu metu buvo pozityviai nusiteikęs. Jis patikino, kad jau yra visiškai pasiruošęs naujam gyvenimo etapui – tapti tėčiu.

„Šis periodas labai magiškas ir mums abiem teikiantis be galo daug džiaugsmo. Sužinojusi, kad laukiasi, Beatričė iš karto man nepasakė – pati pabuvo su šia mintimi ir tada ramiai ryte pranešė ir man. Nuo pat pirmos akimirkos, kai tik sužinojau, buvau beprotiškai laimingas. Jau seniai norėjau būti tėčiu“, – atvirai Žmonės.lt pasakojo G.Žilinskas.

Kaip teigė pašnekovas, nėštumas Beatričei visai nesudėtingas – kartais rytais papykindavo, bet apskritai viskas sekasi gerai. Iki vaikelio atėjimo liko vos mėnuo, tad dabar pora gyvena kiek lėčiau, nei anksčiau.

„Beatričė yra sportiška, mes patys aktyviai leidome laiką iki tol, tik dabar šiek tiek nurimome. Esminis mus jungiantis dalykas ir yra tas, kad mėgstame aktyvų laisvalaikį – tiek sporto, tiek kelionių prasme. Nėštumas pristabdė tik dėl kelionių, likome Lietuvoje. Žinoma, vasarį dar keliavome po Tenerifę, bet dabar jau nusprendėme būti čia“, – sakė G.Žilinskas.

Gediminas tikino, kad kiekvieną rytą ir vakarą pasikalba su būsimuoju vaikeliu. Portalui Žmonės.lt jis atskleidė, kad su Beatriče turės berniuką.

„Kai manęs klausė, ar man svarbu, kas gims, sakiau, kad to nesureikšminu. Bet visgi apėmė įdomi nuotaika, kai sužinojau, jog gims berniukas. Vyriškai įsivaizduoju, koks bus santykis su juo, mąstau apie mūsų berniukiškas veiklas. Gera žinoti, kad turėsiu sūnų ir būsiu tėtis“, – džiaugsmo neslėpė G.Žilinskas.

Tiesa, vardo paieškos pasirodo sudėtingesnės, nei atrodė iš pradžių. Galiausiai dėl vardo pora apsispręs, kai jau sups vaikelį ant rankų, tačiau Gediminas neatmeta ir varianto, kad sūnus turės du vardus.

„Visi vardai asocijuojasi su kuo nors, ką pažįstame, tad jį išrinkti yra sunku. Norime rasti vardą, kuris įneštų ką nors naujo. Ties šia vieta šiek tiek stringame, bet turime keletą variantų. Nesinori, kad vardas būtų iš ateivių kilmės ar ispaniško serialo.

Įsivaizduoju, kad bus du vardai – vienas lietuviškas, o kitas toks pasaulietiškesnis, kadangi daug keliaujame, tai norisi, kad jį ištartų ir kitataučiai. Paprasčiausias vardas būtų Jonas – gal vienas iš jų toks ir bus. Bet ne aš vienas spręsiu, tai dar deriname“, – kalbėdamas su Žmonės.lt šypsojosi Gediminas.

Pirmiausia apie nėštumą pora pranešė mamoms. Kadangi tai subtilus dalykas, Beatričė ir Gediminas neskubėjo žinios viešinti visiems.

„Mamos yra artimiausi žmonės, todėl jos ir buvo pirmosios, kurios sužinojo. Ilgokai niekam šia tema neatviravome. Nenorime eiti ir visiems skelbtis, nes tai yra mūsų dviejų kūrinys ir gyvenimas. Madinga iš karto pranešti, bet mums tokio poreikio nebuvo.

Džiaugiamės situacija ir auginame pilvuką. Tiesa, gan ilgai jo net nesimatė. Net ir dabar, paskutinį mėnesį, yra žmonių, kurie jo nepastebi, nors su mumis dirba. Beatričė apsivelka laisvesnius marškinius ir niekas nemato. Nors man atrodo, kad pilvas yra didelis, net kartais užkliūvame už jo namuose prasilenkdami“, – juokėsi vyras.

Per laukimosi laikotarpį Gediminas spėjo padaryti gražią nėštukės fotosesiją. Nuotraukomis sutiko pasidalyti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Gediminas Žilinskas su sužadėtine Beatriče Brusokaite (8 nuotr.)
+2

Primename, kad Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė praėjusių metų pirmąją Kalėdų dieną susižadėjo. Apie tai pora pirmiausia pranešė socialiniuose tinkluose.

„Negaliu patikėti... Mes susižadėjome!“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė B.Brusokaitė.

Netrukus šią džiugią naujieną fotografas patvirtino ir portalui 15min bei sutiko trumpai papasakoti apie užvaldžiusias emocijas po sužadėtuvių. „Jaučiuosi labai laimingas. Beprotiškai malonu, nes tai laukta“, – sakė jis.

Jaudulį G.Žilinskas jautė ir lemtingąją dieną, nes apie tai, kad netrukus ant mylimosios Beatričės piršto užmaus sužadėtuvių žiedą, galvojo jau seniai. Iš pradžių viskas turėjo įvykti užsienyje, tačiau persikėlė į viešbutį „Grand Hotel Kempinski Vilnius“.

„Idėja buvo ta, kad kalėdinį vakarą viešbutyje praleistume su šeima, išgertume arbatos ir pasidarytume fotosesiją. Jos metu, ir grojant saksofonui, priklaupiau ir pasipiršau“, – apie sužadėtuvių siurprizą 15min pasakojo G.Žilinskas.

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.

G.Žilinskas ir B.Brusokaitė susipažino vienos fotosesijos metu. Tiesa, jausmai netrenkė it žaibas. Gediminas portalui Žmonės.lt yra minėjęs – jis apskritai netiki meile iš pirmo žvilgsnio.

„Meilė turi užaugti. Iš pirmo žvilgsnio gali atsirasti trauka, gali pajausti, kad žmogus yra artimas, bet meilei užgimti reikia laiko. Su Beatriče susipažinome per meninę fotosesiją, mūsų pažintis buvo labai trumpa ir lengva. Keletą mėnesių bendravome, susirašinėjome, vėliau susitikome dar vienoje fotosesijoje. Tuomet aš ją pasikviečiau į parką pasivaikščioti, o vėliau pradėjome dar daugiau bendrauti, atradome daugiau bendrų pomėgių. Pastebėjome, kad mums patinka panašus maistas ir laisvalaikis. Tiesiog būna, kad jauti, jog žmogus yra artimas ir šalia jo jautiesi gerai, skleidiesi. Panašu, kad tas jausmas buvo abipusis, tad jis augo ir sustiprėjo“, – Žmonės.lt pasakojo G.Žilinskas.

Skaitykite daugiau