Fotografo Pauliaus Peleckio 2020-ųjų akimirkos: atmintyje – du ryškūs įvykiai

Fotografo Pauliaus Peleckio užfiksuotos 2020-ųjų akimirkos
Fotografo Pauliaus Peleckio užfiksuotos 2020-ųjų akimirkos
Šaltinis: Žmonės
2021-01-05 19:03
AA

2020-ieji, be jokios abejonės, įeis į istoriją kaip pandemijos metai. Visgi, kai atrodė, jog pasaulio kasdienybė sustingo, per metus vyko nemažai reikšmingų įvykių. Šiuos įamžinęs fotografas Paulius Peleckis kviečia pažvelgti į įsimintinas 2020-ųjų akimirkas pro kameros objektyvą.

Pasak agentūros „ŽMONĖS Foto“ fotografo P.Peleckio, žvelgdamas į praėjusius metus jis galėtų išskirti du atmintin įsirėžusius įvykius. Vienas iš jų – kelionė į Ukrainos rytus.

„Su kolega iš LRT Benu Gerdžiūnu planavome vykti į vis dar vykstančio karo frontą, tačiau jau būnant beveik vietoje viskas pasikeitė. Nors tikslą kaip ir pasiekėme, tačiau dirbti salygų nebuvo ir teko galvoti kažką naujo. Taip beklaidžiodami po Zolotės miestelį atsidūrėme anglies kasykloje, kur užfiksavau anglies kasėjo portretą.

Pauliaus Peleckio užfiksuota 2020-ųjų akimirka

Pamenu, kai jau išėjome lauk iš kasyklos – negalėjau patikėti, kad ten buvome ir viskas pavyko daug geriau nei tikėjaus. Galvojau, kad pavedžios po teritoriją, šiek tiek papasakos ir parodys, kurioje pusėje durys“, – su portalu Žmonės.lt įspūdžiais dalijasi Paulius.

Fotografas pasakoja, kad ne mažiau įsimintina akimirka siejasi ir su Lietuvos kaimyne – Baltarusija.

Sviatlana Cichanouskaja / Pauliaus Peleckio nuotr.

„Kitas įsimintinas įvykis – rinkimai Baltarusijoje. Nors Minske ir nebuvau, tačiau vos tik sužinojau, kad opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja yra Lietuvoje – buvo aišku, kad turėsiu ką veikti. Kai vyko jos spaudos konferencija – buvau atostogose, bet darbas žiniasklaidoje ir naujienose išmoko, kad save kartais galima „padėti“ į šoną, jei vyksta kažkas svarbaus“, – sako P.Peleckis.

Portalas Žmonės.lt kviečia pasižiūrėti 2020-uosius apžvelgiančią Pauliaus nuotraukų galeriją: 

Fotografo Pauliaus Peleckio užfiksuotos 2020 metų akimirkos (33 nuotr.)
+27