„Freaks on Floor“ koncerte – susižadėjusi Ugnė Skonsmanaitė

Ugnė Skonsmanaitė su draugu Norbertu Faktorovičiumi / Irmanto Gelūno nuotr.
Ugnė Skonsmanaitė su draugu Norbertu Faktorovičiumi / Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-18 21:55
AA

„Freaks on Floor“ surengė išskirtinį koncertą „Roko mišios“. Atlikėjams liepos 18 d. vakaras buvo ypatingas ne tik tuo, jog grupė pirmą kartą kartu su styginiais koncertavo Valdovų rūmų kieme. Į koncertą atvyko ir Ugnė Skonsmanaitė su širdies draugu Norbertu Faktorovičiumi. Ant moters piršto žibėjo sužadėtuvių žiedas.

„Roko mišiose“ grupės „Freaks on Floor“ muzika suskambėjo kitaip nei jų gerbėjai yra įpratę. Prie atlikėjų prisijungė styginių instrumentų grupė bei muzikantai Tadas Žukauskas (bosinė gitara), Gintas Bagdonas (akustinė gitara). Taip pat scenoje buvo ir visiems puikiai žinomų svečių.

Pasiruošimas koncertui su styginių kolektyvu buvo labai įdomus, tačiau tuo pačiu ir sunkus darbas, juk kiekvienam kūriniui reikėjo atrasti geriausiai skambančią aranžuotę, suderinti grupės atliekamą roką su klasikinės muzikos skambesiu.

Justinas Jarutis / Irmanto Gelūno nuotr.
Ugnė Skonsmanaitė su draugu Norbertu Faktorovičiumi / Irmanto Gelūno nuotr.
Ugnė Skonsmanaitė / Irmanto Gelūno nuotr.

Vidurvasarį sostinės širdyje vykstančiame koncerte naujai suskambėjo puikiai žinomi „Freaks on Floor“ kūriniai, tarp kurių buvo „Evil Twin“, „Body & Soul“, „Freedom Peace & Me“ bei naujausia grupės kūryba.

Renginyje pasirodė ir TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė. Ant moters kairės rankos bevardžio piršto žibėjo sužadėtuvių žiedas. Jai pasipiršo draugas, Norbertas Faktoravičius.

Apie savo santykius viešai nei vienas neatvirauja, tačiau kartu su Norbetu Ugnė pastebėti dar praėjusiais metais. Tada porelę, leidžiančią laiką Palangoje, pavyko užfiksuoti Žmonės.lt fotografui.

Portalo žiniomis, moteris savo mylimajam ištarė „taip!“.

„Freaks On Floor“ koncertas „Roko Mišios" (41 nuotr.)
+35