„Freaks on floor“ nariai Justinas Jarutis ir Rokas Beliukevičius meilę grupei įamžino tatuiruotėmis

Justinas Jarutis / Tomo Petrovskio nuotr.
Justinas Jarutis / Tomo Petrovskio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-16 14:37
AA

Energija trykštančios Lietuvos roko grupės „Freaks on floor“ nariai amžiną meilę grupei prisiekia darydamiesi tatuiruotes. Artėjantį, aštuntąjį, grupės gimtadienį, kuriame žadama rokenrolo fiesta, jos lyderiai atšvęs grupės koncertu.

Liepos 22 d., piano.lt vasaros terasoje aštuntąjį gimtadienį švenčiantys „Freaks on floor“ savo meilę kuriamai muzikai bei grupei įtvirtino išsitatuiruodami su grupe susijusias tatuiruotes.

Prie grupės pavadinimą bei simbolį išsitatuiravusio Justo Jaručio neseniai prisijungė ir būgnininkas Rokas Beliukevičius.

„Freaks on floor“ narių tatuiruotė / Asmeninio albumo nuotr.

„Amžiną meilę galima prisiekti ne tik bažnyčioje. Iš vis nesvarbu, kur ir kaip tai daroma, svarbiausia – su tvirtu žinojimu, kad elgiesi taip, kaip nori. Štai mes, pavyzdžiui, nusprendėme išsitatuiruoti grupės simbolius. Roko sprendimas pasidaryti tatuiruotę mus dar labiau suartino kaip grupės narius“, – teigia „Freaks on floor“ vokalistas Justinas Jarutis.

„Freaks on floor“ būgnininkas Rokas Beliukevičius teigia, kad norėjosi, jog grupės gimtadienis būtų paženklintas ne tik koncertu, bet ir kažkuo, kas primins jį visą gyvenimą.

„Freaks on floor“ narių tatuiruotė / Asmeninio albumo nuotr.

„Justinas tatuiruotę su grupės pavadinimu jau turi ir dėl to – nebūtų jis – visuomet šaipydavosi, esą, jis grupę myli labiau nei aš. Ką aš galiu pasakyti – dabar aš šaipysiuosi iš jo, nes mano tatuiruotė gražesnė“ – juokiasi R. Beliukevičius.

Neseniai išleidę trečiąjį albumą „LIFE“ grupės nariai kviečia į kitą savaitę organizuojamą rokenrolo fiestą, kurios pagrindinis tikslas, kaip patys teigia, yra „nurauti visiems atėjusiems stogą“.