„Freaks on Floor“ pristato naują vaizdo klipą „Star“: kaip šokame, kai mūsų niekas nemato?

„Freaks on Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Freaks on Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-12 09:27
AA

Jie gali būti gyvas gaivalas, gali būti ramūs ir melancholiški, bet anksčiau ar vėliau vis viena grįžta į „frykišką“ būseną, kur suprasti sunku: tai tiesiog nuoširdus kvailiojimas ar meistriška saviironija. Dukart geriausia roko grupe Lietuvoje pripažinti „Freaks on Floor“ pristato naująjį klipą kūriniui „Star“ ir klausia: kaip šokame, kai mūsų niekas nemato?

Lapkričio 18-ąją ketvirtajį albumą „Waves“ išleisiančios grupės „Freaks on Floor“ vaizdo klipą dainai „Star“ kūrė režisieriai Klementas Davidavičius ir Laurynas Valkiūnas iš kūrybinės kompanijos „Scuare“. Ši komanda yra pridėjusi rankas prie naujausio Ericos Jennings klipo „The Perfect Time“ ar Vaido Baumilos klipo dainai „Panama“.

Jame gerbėjai pamatys tai, ko tikrai dar nematė: Justino Jaručio šokį apsitempus „speedo“ kelnaitėmis ir vešlius tarsi Garfildo kailis Roko Beliukevičiaus ūsus.

„Star“ vaizdo klipe – ištuštėjęs biuras ir po darbo valandų čia užsilikęs vyrukas. Bejausmėmis akimis jis dėpso į ekraną, kol išgirsta skambant intensyvų roko kūrinį ir ima šokti. Nuobodulį pakeičia energija, o biuro ramybę užtvindo nevaržomos laisvės jausmas.

„Freaks on Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.