Futbolininkas Deividas Česnauskis ir jo sūnūs tapo naujausios „Modi Du“ kolekcijos modeliais

Deividas Česnauskis su sūnumis Deividu ir Rojumi / „Modi Du“ nuotr.
Deividas Česnauskis su sūnumis Deividu ir Rojumi / „Modi Du“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-06-28 11:58
AA

Vieną geriausių Lietuvos futbolininkų Deividą Česnauskį mes įpratę matyti gainiojantį kamuolį ar pozuojantį šalia savo gražuolės žmonos, „Mis Lietuvos 2002“ Vaidos, tačiau ne dirbantį modeliu.

Nors Deividas prisipažįsta ne itin mėgstantis fotoaparatų blykstes, jis visa tai pamiršo vos tik gavęs pasiūlymą tapti „Modi Du“ naujausios vyriškos kolekcijos modeliu.

Česnauskių šeima Dianos Vapsvienės kurtais drabužiais rengiasi nuo pat pirmų „Modi Du“ įkūrimo dienų, tad Deividas nedvejodamas sutiko papozuoti fotografui.

Juo labiau, kad fotosesijoje jis dalyvavo su dviem savo sūnumis – Deividu ir Rojumi.

„Deividas labai užimtas žmogus, ilgą laiką žaidė Baku futbolo komandoje, tad buvo labai sunku jį sutikti Lietuvoje. Bet štai Deivido atostogų metu mums pavyko suburti visus Česnauskių vyrus“, – apie ilgai lauktą fotosesiją su D.Česnauskiu pasakojo drabužių kūrėja D.Vapsvienė.

Pasak jos, futbolininkas puikiai atskleidžia drabužių stilių – juk „Modi Du“ rūbai skirti aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms.

Futbolininkas Deividas Česnauskis su sūnumis tapo naujausios „Modi Du“ kolekcijos modeliais (10 nuotr.)
+4

„O kaip buvo smagu stebėti fotosesiją! Mane sužavėjo ne tik pats Deividas, bet ir jo sūneliai. Smagu matyti, kai vaikai taip akivaizdžiai seka tėčio pėdomis – profesionaliais judesiais spardė futbolo kamuolį“, – smagia ir linksma fotosesija džiaugėsi „Modi Du“ kūrėja.

Pats Deividas irgi džiaugiasi gerai su sūnumis praleistu laiku ir neabejoja, kad viskas praėjo sklandžiai. Tiesa, paklaustas, ar prašė savo žmonos Vaidos, profesionalaus modelio, patarimo, futbolininkas nusijuokė, kad jam ir taip viskas buvo aišku – reikia tiesiog pozuoti fotografui.

Prakalbus apie madą ir pasiteiravus, ar Vaidos patarimų neprašo ir rinkdamasis drabužius. D.Česnauskis patikino, kad renkantis drabužius šalia dažniausiai būna žmona, kuri jam ir pataria, tačiau išsirinkti drabužius moka ir pats.

„Turiu savo stilių, tad renkuosi tai, kas man patinka. Man labai patinka užsienio „brandų“ drabužiai, tačiau didelės reikšmės tam neteikiu. Svarbiausia, kad man patiktų drabužis ir jis būtų kokybiškas. Spintoje turiu ir „Modi Du“ drabužių, nes jie tikrai patogūs“, – sakė modeliu vienam kartui tapęs futbolininkas.