Futbolininkas Deividas Česnauskis ir Vaida Grikštaitė vestuvių dešimtmetį atšventė kartu su vaikų gimtadieniais

Deividas ir Vaida Česnauskiai / Organizatorių nuotr.
Deividas ir Vaida Česnauskiai / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-04 16:00
AA

Šiuo metu futbolininko Deivido Česnauskio (37) ir Vaidos Grikšaitės-Česnauskienės (34) šeima paskendusi ypatingų progų emocijose. Praeitą savaitę garsi šeima minėjo net keturias šventes: mažosios dukters Emos pirmąjį gimtadienį, sūnaus Rojaus 7-ąjį, Deivido 37-ąjį gimtadienį bei 10-tąsias vestuvių metines.

Profesionalus modelis, „Mis Lietuva 2002“ titulą laimėjusi Vaida prieš fotoobjektyvą jaučiasi puikiai, tačiau vyras Deividas ir vaikai, visų nuostabai, fotosesijoje taip pat linksmai leido laiką. Net mažoji, vos vienerių sulaukusi, Ema nesustojo juoktis ir mėgavosi fotosesija sėdėdama „Aero Tutis“ sportiniame vežimėlyje.

„Mūsų šeima nejaučia jokios įtampos prieš fotoobjektyvą, nes tiek aš, tiek vyras ir vaikai yra prie to pripratę ir tai yra tapęs kaip kasdieninis reiškinys. Net mažoji Ema, atrodo, jau gimė su šia patirtimi, kadangi visada, kai ją kažkas fotografuoja, šypsosi,“ – sakė Vaida.

Fotosesijoje dalyvavo taip pat ir du Deivido bei Vaidos sūnūs, Rojus ir Deividas, kurie neslepia susižavėjimo futbolu ir tikslingai seka tėčio pėdomis. Vaida, paklausta ar svajoja, jog Ema pasirinks mamos kelią, atsakė:

„Futbolas mūsų gyvenime užima tikrai didelę dalį, todėl nenuostabu, kad sūnūs pamilo šį hobį bei nuolat laukia treniruočių ar varžybų. Net mažoji, matydama, jog broliai rengiasi geltonus rinktinės marškinėlius, taip pat eina į spintą, atsidaro duris, pasiima rinktinės marškinėlius ir irgi bando draugauti su kamuoliu. Nors mano svajonė gimus mergaitei buvo, jog mes lankysime baletą, tikiu, kad Ema su mūsų pagalba atras savo kelią, nesvarbu, ar tai bus futbolas, ar šokis.“

Šeimyniškos idilės receptas – blynai ir futbolas

Deivido ir Vaidos šeima dažnai minima kaip pavyzdinė šeima, todėl paklausus, kas padeda išlaikyti šeimynišką idilę, Vaida prasitarė, jog tai tradicijos ir bendri hobiai: „Vaikai labai laukia didžiųjų švenčių – Kalėdų, Velykų, kurioms visi kartu ruošiamės ir kuriam tradicijas kartu. Taip pat savo šeimai perdaviau tradiciją sekmadienį kepti blynus. Dar iš savo vaikystės pamenu, kuomet tėtis kepdavo šeimai blynus ir kokias šiltas emocijas tai suteikdavo visiems, tad norėjau, kad mano vaikai taip pat turėtų šiuos prisiminimus iš vaikystės.

Ne paslaptis, kad labiausiai mus apjungia futbolas. Mūsų gyvenimo būvis įtraukia į tą bendrumą, dėl ko kartu praleidžiam labai daug laiko ir vienas kitą palaikome. Žinoma, nei viena šeima nėra apsaugota nuo nesutarimų ar iššūkių, tačiau supratingumas ir kompromisai padeda rasti išeiti ir palaikyti darną šeimoje.“

Vaida ir Deividas Česnauskiai fotosesijoje pirmą kartą įsiamžino penkiese (9 nuotr.)
+3