Futbolininkas Deividas Česnauskis su žmona Vaida į mados renginius eina noriai: „Nesu inkaras – manęs nereikia tempti paskui“

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vyru Deividu / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vyru Deividu / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-05-24 15:00
AA

Azerbaidžano sostinėje Baku gyvenantis modelis Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vyru futbolininku Deividu Česnauskiu šiomis dienomis vieši Lietuvoje - atostogauja. Penktadienio vakarą pora lankėsi dizainerės Ellos Tatarinovos kolekcijos „Ciao Venezia“ kolekcijos pristatyme, kur su Žmonės.lt dalinosi mintimis apie madą.

Iš Baku į Vilnių V.Grikšaitė-Česnauskienė, D.Česnauskis ir du jųdviejų sūnūs grįžo palyginus trumpam – tėtis atgal į Azerbaidžaną išvyks jau birželio pabaigoje, o mama su vaikais Lietuvoje ilsėsis iki pat vasaros galo. 

Penktadienio vakarą nuo vaikų trumpam atsitraukusi pora leido dizainerės Ellos Tatarinovos drabužių kolekcijos pristatyme: pirma apsilankė išankstiniame pristatymo vakarėlyje, vėliau grožėjosi podiumu žengusiais modeliais. 

Į pristatymą V.Grikšaitė-Česnauskienė ir D.Česnauskis atvyko stilingai pasipuošę: antai prie juodų dizainerės Dianos Vapsvienės kurtų kelnių Vaida priderino įmantraus kirpimo švarką ir lakuotus sportinius batelius, o Deividas prie stilingo kostiumo parinko laisvą baltą palaidinę su iškirpte. 

Ellos Tatarinovos kolekcijos „Cruise Collection 2014/Ciao Venezia“ pristatymas (87 nuotr.)
+81

„Futbolo atstovai domisi mada. Mano vyrui labai svarbu, kaip jis atrodo – jis turi savo stilių, jį puoselėja. Žinoma, puoselėja taip, kaip tai daro vyrai – neperdėtai“, – pagyrusi mylimojo išvaizdą Žmonės.lt tikino V.Grikšaitė-Česnauskienė. 

O ir pats Deividas tikino, kad mada jam – nesvetima: ir įdomi, ir aktuali. „Man įdomu apsilankyti tokiame renginyje – čia galima pasižmonėti, pasižiūrėti, kaip kas atrodo, kokios mados, pabendrauti. Juk nesu inkaras – manęs nereikia tempti paskui“, – juokėsi D.Česnauskis tikindamas, kad į mados kolekcijos pristatymą atėjo savo noru, o ne žmonos priprašytas. 

Baku futbolą žaidžiantis Deividas sakė, kad jį stebina Lietuvoje vykstančių renginių gausa – visur malonu apsilankyti: „Azerbaidžane retokai lankomės renginiuose, todėl grįžus į Lietuvą tiesiog atsigauname – čia tiek daug veiklos, žmonių.“

Tuo tarpu V.Grikšaitė-Česnauskienė atskleidė, kad keliuose mados renginiuose lankėsi ir Azerbaidžane, tačiau Lietuvoje – kur kas geriau: „Lietuvoje juk savi žmonės, sava aplinka... Daug maloniau.“

Ellos Tatarinovos kolekcijos „Cruise Collection 2014/Ciao Venezia“ pristatymo svečiai (27 nuotr.)
+21

Stilių kuriasi patys

E.Tatarinovos kolekcijos pristatyme garsi pora apsilankė ne be reikalo: antai Vaida tikino esanti tikra dizainerės kūrybos gerbėja, savo spintoje turinti ne vieną jos kurtą drabužį. „Man labai patinka Ellos kuriamas stilius – jame daug moteriškumo, prabangos, savitumo. Jos darbai atspindi jos asmenybę – stiprią, žavingą, visada prabangiai atrodančią. Ella man imponuoja. Vilkėdama jos sukurtus drabužius galiu jaustis žavinga ir moteriška. Pati tikrai seku jos kūrybą, o mano vyrui šis pristatymas – proga su ja susipažinti“, – sakė Vaida.

Iškilmingam renginiui sutuoktiniai pasipuošė patys. Ir Vaida, ir Deividas sutarė, kad jiems svarbiausia, jog drabužiai būtų patogūs, leistų pasijausti laisvai. „Neturime stilistų, nes nesame atitolę nuo mados. Juk patys žinome, kaip reikia apsirengti. Eidami į viešumą tikrai neskubame pirkti naujo drabužio. Randame spintoje, ką apsirengti, žinome, kaip suderinti“, – sakė D.Česnauskis. 

Tuo tarpu V.Grikšaitė-Česnauskienė atskleidė savo stiliaus paslaptį: „Kai manęs paklausia, kas šį sezoną madinga, atsakau taip pat – tai, ką apsirengę atrodote gražiai ir jaučiatės patogiai.“

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vyru Deividu / Lukas Balandis / BNS nuotr.