Futbolininkas Deividas Česnauskis tapo kosmetikos ženklo veidu

Deividas Česnauskis / „ARAS kosmetikos“ nuotr.
Deividas Česnauskis / „ARAS kosmetikos“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-02 13:36
AA

Vienas garsiausių šių dienų Lietuvos futbolininkų – Deividas Česnauskis tapo lietuviškos kosmetikos prekės ženklo veidu. „Trakų“ klubo kapitonas D.Česnauskis juo pasirinktas dėl to, kad atitinka šių dienų vyriškumo simbolius.

„SMScredit.lt A lyga“ plečia rėmėjų gretas. Elitinė šalies futbolo lyga pasirašė sutartį su „ARO kosmetika“, kuri savo prekės ženklo veidu pasirinko efektingą karjerą šalyje ir užsienyje padariusį žaidėją D.Česnauskį.

„Džiaugiuosi, kad ir kosmetikos bendrovė prisidėjo prie futbolo rėmimo. Kuo daugiau besidominčių žaidimu ir jam padedančių, tuo geriau pačiam futbolui“, – sakė senosios sostinės riterių gynėjas D.Česnauskis.

Žaidėjas, birželio pabaigoje atšventęs 34-ąjį gimtadienį, karjerą pradėjo Panevėžio „Ekrane“. Į užsienį D.Česnauskis ilgam išvyko sulaukęs devyniolikos. Jis žaidė Maskvos „Dinamo“ ir „Lokomotiv“ klubuose Rusijoje, Edinburgo „Hearts“ komandoje Škotijoje, Irakliono „Ergotelis“ bei Salonikų „Aris“ Graikijoje bei Azerbaidžano klube „Baki“. Pernai D.Česnauskis grįžo į Lietuvą, priėmęs „Trakų“ klubo pasiūlymą. 

Deividas Česnauskis su sūnumis / „ARAS kosmetikos“ nuotr.

Šalies rinktinėje futbolininkas yra sužaidęs 60 rungtynių – daugiau dvikovų reprezentacinėje Lietuvos komandoje žaidė tik aštuoni sportininkai. Keturis įvarčius rinktinei pelnęs „Trakų“ kapitonas šią statistiką gali dar pagerinti – jis po dvejų metų pertraukos grįžo į rinktinę ir jai atstovavo Europos čempionato atrankos rungtynėse su Šveicarija.

Futbolas – ne tik D.Česnauskio, bet ir jo šeimos kasdienybė. Jaunesnysis žaidėjo brolis Edgaras irgi yra profesionalus futbolininkas, o žmona Vaida, 2002-aisiais tapusi „Mis Lietuva“, dirba Lietuvos futbolo federacijoje.

„Deividas yra ne tik vienas daugiausiai kartų Lietuvos garbę futbolo aikštėje gynęs sportininkas, kurio aukšti pasiekimai nekelia abejonių, tačiau jis yra ir puikus šeimos vyras, auginantis Lietuvai du sūnus bei besirūpinanti nuostabia žmona. Tad „Aras“ džiaugiasi, galėdamas stiprinti aistrą Lietuvos futbolui būtent su Deividu, – teigia prekės ženklo vadovė Justė Unguraitytė. – Ne paslaptis, jog tai yra labai patriotiškas prekės ženklas. Pirmoji lietuviška kosmetika vyrams buvo sukurta įvertinus būtent lietuvių vyrų poreikius. Deividas yra tikro lietuviško vyro pavyzdys, kuriuo gali didžiuotis visa Lietuva.“

Ši kosmetika yra skirta tiems, kas vertina tikrąsias vyriškas vertybes: pasitikėjimą savimi, užsibrėžto tikslo siekimą, patriotiškumą. Futbolas – populiariausia pasaulyje sporto šaka, kuri neįsivaizduojama be vyriško užsispyrimo ir besąlygiško tikslo siekimo.