G.Karaliūnaitė šventes sutinka dviese su dukra: „Sūnaus nemačiau jau trejus metus“

Gintarė Karaliūnaitė / Ingridos Taparauskaitės nuotr.
Gintarė Karaliūnaitė / Ingridos Taparauskaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-24 14:43
AA

Šventinėje „Kūčios su Rūta“ laidoje dainininkė Gintarė Karaliūnaitė atvirai pasakoja apie vienišos mamos dalią.

Moteris neseniai pardavė ilgai puoselėtus namus ir ketina pirkti apleistą sodo namelį, kurį įrenginės savo rankomis. „Noriu dukrai suteikti tokią vaikystę, kurioje ji patirtų ką reiškia statyti, kurti, ravėti, sodinti, dažyti, pjauti žolę ir net maudytis šaltame vandenyje“, – kalba dainininkė.

Gintarė Karaliūnaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Gintarė prisipažįsta, kad augindama dukrą yra visiškai viena. „Anglijoje besimokančio sūnaus nemačiau jau trejus metus, nepamatysiu ir per šias šventes, nes keliauti itin pavojinga dėl siaučiančio viruso. Tačiau dėl to neverkiu, mano sūnus labai savarankiškas, protingas, labai taupo mūsų šeimos pinigus, todėl iki šiol nei jis atvyko į Lietuvą, nei aš į Angliją. Tačiau nuolat bendraujame nuotoliniu būdu. Mano sūnus – geriausias mano draugas, su kuriuo beveik dėl visko tariuosi“, – itin atvirame pokalbyje specialioje laidoje „Kūčios su Rūta“ pasakoja dainininkė Gintarė Karaliūnaitė.

Moteris taip pat tikina, kad į savo namus nesiruošia parsivesti jokio vyro, nes tai jos dukros laikas. „Pati turėjau blogų patirčių su patėviu ir džiaugiuosi, kad mano mama nekentėjo, išsiskyrė. Todėl dabar ketinu visą savo laiką skirti tik dukrai. Mano laikas ateis, kai man bus 50-imt, arba 60-imt metų“, – įsitikinusi Gintarė Karaliūnaitė.

Gintarė Karaliūnaitė (19 nuotr.)
+13