G.Nausėdai ir G.Landsbergiui įvaizdį kūrusi stilistė M.Metlovaitė: „Daugiau su jais nedirbsiu“

Stilistė Milda Metlovaitė / Irmanto Gelūno, Luko Balandžio, Ryčio Šeškaičio ir LNK nuotr.
Stilistė Milda Metlovaitė / Irmanto Gelūno, Luko Balandžio, Ryčio Šeškaičio ir LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-09 11:12
AA

Artėjant prezidento rinkimams, stilistė Milda Metlovaitė prabyla apie šalies politikų įvaizdį ir atskleidžia priežastis, kodėl su jais daugiau dirbti nebenorėtų. Apie tai stilistė pasisakė kalbėdama Aurimo Kamantausko tinklalaidės „Kamantinėjimai“ laidoje.

Įvaizdį LR prezidentui Gitanui Nausėdai ir užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui kūrusi stilistė M.Metlovaitė sako, kad pirmoji darbo patirtis su svarbiausiais valstybės asmenimis kuriam laikui atbaidė jos norą dirbti su politikais. Pasak stilistės, dirbant su politikais laisvę kurti autentišką įvaizdį stipriai apriboja taisyklės.

Milda Metlovaitė ir Aurimas Kamantauskas laidoje „Kamantinėjimai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Prisipažįstu, kad norėjau juos aprengti dėl jų vardo – ačiū, man užteko šių žmonių, daugiau su jais nebedirbu. Ne dėl to, kad kažkas blogai, bet kūrybos čia nerasi. Įdomu pabandyti dirbti su tokiais žmonėmis, bet man svarbiausia kūryba ir galimybė save realizuoti, o politikoje to nėra“, – tinklalaidėje „Kamantinėjimai. Apie kūrėjus ir veikėjus“ kalbėdamasi su režisieriumi, renginių paslaugų grupės „ReKūrai“ vadovu A.Kamantausku svarstė stilistė M.Metlovaitė.

Stilistė M.Metlovaitė laidoje „Kamantinėjimai. Apie kūrėjus ir veikėjus“:

Stiliaus ikona politikoje – prezidento žmona

Kalbėdama naujausioje „Kamantinėjimų“ laidoje stilistė pripažįsta, kad visas taisykles įmanoma apžaisti, jeigu patys politikai išreikštų norą ir suteiktų leidimą stiliaus detalėmis atskleisti jų autentišką asmenybę. Pasak M.Metlovaitės, estetišką stiliaus pojūtį politiniame gyvenime visuomet išlaikydavo buvusio Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus žmona.

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / BNS nuotr.

„Amžinatilsį Alma Adamkienė buvo moteris, iš kurios visi turėtume imti pavyzdį – ir aš, ir tu, ir visi kiti, ieškantys estetinio matymo, to nuostabaus savęs pateikimo ir savęs išjautimo“, – laidos vedėjui A.Kamantauskui sako M. Metlovaitė.

Nors prezidento žmonos įvaizdį taip pat riboja taisyklės, M.Metlovaitės teigimu, moterys iš tiesų palieka daugiau erdvės kūrybiniams sprendimams nei vyrai. Būtent dėl šios priežasties tik darbas su pirmosiomis poniomis dar galėtų sugundyti stilistę sugrįžti į politinę aikštelę.

„Labai svarbu, kad pirmoji ponia jaustųsi savimi, nes ji reprezentuoja ir savo šalį, ir savo šeimą. Žinoma, norėtųsi, kad ji kartu būtų ir tarp stilingiausių Europos moterų“, – šypsosi M.Metlovaitė.

Stilistė Milda Metlovaitė laidoje „Kamantinėjimai“ (8 nuotr.)
+2

Ryškiausia stiliaus detalė slypi asmenybėje

Politikams įvaizdį kuriantys stilistai – tai neišnaudota, tačiau daug potencialo turinti darbo sritis Lietuvoje. M.Metlovaitės nuomone, savo talentą čia galėtų atskleisti jaunieji šalies kūrėjai, pasiryžę žongliruoti kūryba bei taisyklių gausa.

„Kiekvienas stilistas turi savo kryptis, kuriose geriausiai jaučiasi ir geriausiai nardo. Mano vandenys turbūt yra televizija, teatras, kinas ir mados žurnalai. Man įdomiau kurti personažą negu eiti padėti sutvarkyti spintą ir, tiesą pasakius, aš nenoriu taip apsikrauti žmonių psichologinėmis problemomis“, – laidoje atvirauja M.Metlovaitė.

Milda Metlovaitė ir Aurimas Kamantauskas laidoje „Kamantinėjimai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Vis dėlto stilistė yra įsitikinusi, kad žmogų labiausiai puošia charizma – ji yra svarbiausia įvaizdžio detalė, kuri net banaliausiems drabužių deriniams sukuria išskirtinai stilingo įvaizdžio įspūdį. „Žmogus gali juodais džinsais ir juodu golfu sėdėti, o tu tiesiog negali atitraukti nuo jo akių ir sakai: wow, koks jis stilingas“, – apie charizmos svarbą tinklalaidėje „Kamantinėjimai“ pasakoja stilistė M.Metlovaitė.