G.Nausėdaitės ir S.Buziliausko vestuvėse – meilės festivalis, prabangūs dešrainiai ir vyrų ašaros

Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvių akimirkos / Rimvydo Slavyko nuotr.
Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvių akimirkos / Rimvydo Slavyko nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė, 15min
Šaltinis: Žmonės
2022-05-31 19:00
AA

Atlikėja, TV projektų dalyvė ir prezidento krikšto dukra Gabrielė Nausėdaitė su aktoriumi ir renginių organizatoriumi, „Lietuvos balse“ sutiktu Simu Buziliausku surengė įspūdingą vestuvių ceremoniją. Ant Kuršių marių kranto sukūrę meilės festivalį, susirinkusius svečius jaunavedžiai nustebino ne tik išskirtine ceremonija, patiekalais, bet ir bendru pasirodymu.

Atlikėja, TV projektų dalyvė, prezidento Gitano Nausėdos krikšto dukra Gabrielė Nausėdaitė dar sausio mėnesį Klaipėdos santuokų rūmuose žiedus sumainė su aktoriumi ir renginių organizatoriumi, „Lietuvos balse“ sutiktu režisieriaus, humoristo Jono Buziliausko sūnumi Simu Buziliausku. Tai buvo pirmoji šventės dalis.

Gegužės 22-ąją įvyko ilgai laukta šventė ant Kuršių marių kranto, Svencelėje. Ji surengta taip, kaip jaunavedžiai svajojo. O išsamesniais įspūdžiais pora sutiko pasidalyti ir su 15min portalu.

„Viskas vyko taip, kaip buvome suplanavę, nes turėjome puikiai mumis besirūpinančią „Meilės legendų“ komandą ir Moniką Kulpytę priešaky. Žinojome kad nereikia jaudintis dėl nieko“, – pasakojo Simas.

Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvių akimirka / Rimvydo Slavyko nuotr.

„Na, žinoma, tikėjomės geriausio, bet ruošėmės blogiausiam. Čia jei kalbame apie orą. Aš šiek tiek nerimavau, tačiau artėjant datai nusiraminau, nes laikėmės principo, kad neverta nervintis dėl dalykų, kurių negalime pakeisti“, – atviravo Gabrielė.

Marios, kopos ir šiltas meilės festivalis

Meilę būryje svečių dar kartą paminėjusi pora gerėjosi vaizdu, kurį dovanojo pasirinkta vestuvių šventės vieta. Jaukumą kūrė ne tik marios, kopos, bet ir didžiulė, dailiai papuošta terasa.

„Mūsų šventė vyko ant marių kranto, Svencelėje esančioje vietoje „Marių aura“. Tai – paviljonas permatomais šonais su didžiule terasa. Viduje jauku, o čia pat – nuostabus vaizdas į marias ir anapus jų esančias kopas. Vos pirmąkart, dar ankstyvą pavasarį, ten nuvykome ir iškart pamilome tą vietą, – 15min portalui pasakojo Simas. – Mes ir svajojome savo vestuves švęsti prie jūros arba marių, tad visi taškai susidėliojo ant i ir jau galėjome įsivaizduoti savo šventę.“

Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvių akimirka / Rimvydo Slavyko nuotr.

Tiesa, šventės vietą, kaip pasakojo mylimieji, dekoravo ne patys – pagalbos prašė šios srities profesionalės vestuvių planuotojos.

„Mes tik papasakojome, kaip įsivaizduotume, ir kartu su bičiule vestuvių planuotoja Monika generavome idėjas. Pasirinkome spalvingo, šilto meilės festivalio temą, – šyptelėjo Simas. – Norėjome ir sau šiek tiek paslapties palikti, ir patys būti nustebinti savo ypatingą dieną, tad esame labai dėkingi Monikai už tuos įspūdingus sprendimus.“

„Daug spalvų, šviesų ir meilės! Gera buvo matyti ir nustebusius draugus“, – šypsodamasi 15min portalui pasakojo Gabrielė.

Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvių akimirka / Rimvydo Slavyko nuotr.

O maisto pasirinkimas apstulbino net ir daug mačiusius – ant stalo puikavosi prabangūs dešrainiai.

„Kaip jie nustebo, kai vakarienei pasiūlėme prabangių dešrainių ir įvairių barbekiu dešrelių pasirinkimą, – juokdamiesi pasakojo pašnekovai. – Iš pradžių dvejojome – šniceliai ar karbonadai su balta mišraine, bet apsistojome ties festivalio tema ir nusprendėme išlikti savimi.“

Šventės metu – muzika, šokiai ir jaunavedžių pasirodymas

Be abejo, šventėje netrūko ir pramogų – vakarą vedė poros bičiulis, muzika pasirūpino didžėjus ir netgi vyko šokių pamokos.

Taip pat neapsieita be jautrių akimirkų – įsimylėjėliai nusprendė dar kartą pabūti originalūs ir atliko jiems ypatingą dainą.

„Vestuvių vedimą patikėjome mūsų geram draugui Martynui Vitkui. Šventėje grojo Dj Endrio, šokį padovanojo ir pajudėti bačiatos stiliumi mokė Mindaugas ir Julija iš „Akredus“ šokių studijos bei Justinas Mejeris (Ustin). Be to, vyko afro būgnų pasirodymas su Jotvilu Švirinu, buvo nerealu… Nespėjome visko suprasti ir vos spėjome dalyvauti savo šventėje“, – kalbėdami su 15min džiaugėsi pašnekovai.

Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvių akimirka / Rimvydo Slavyko nuotr.

„Tačiau radome momentą ir vietoj vestuvinio šokio sudainavome jaunavedžių dainą. Tiksliau – dvi. Vieną – girdėtos dainos „Killing Me Softly“ koverį, o kitą – mūsų dainą, kurią Simas sukūrė, kai pradėjome draugauti. Ji apie tai, kaip susipažinome, apie tai, kaip mūsų istorija prasidėjo“, – pasakojo Gabrielė.

Svečių galybė ir gražiausia akimirka

Šventėje dalyvavo 90-imt svečių iš apie 120-imt kviestų. Kai Simas ir Gabrielė pradėjo dėlioti svečių sąrašą, suprato, kad tai bus didelės, netipiškos ir nelabai lietuviškos vestuvės, nes šeima didelė, o draugų ir bičiulių ratas – tikrai platus.

„Buvo dvejonių ir dėl skaičiaus, ir dėl vietos, ir dėl logistikos, bet džiaugiamės, kad viskas pavyko. Dabar, jau po visko, esame laimingi, kad išdrįsome surengti dideles vestuves, tokias, kokių norėjome. Dar kartą supratome, kad sutariame daugeliu klausimų ir galime būti ramūs dėl ateities didelių projektų, – kalbėdami su 15min portalu juokėsi abu. – O jų gali pasitaikyti vienas kitas.“

Deja, Gabrielės krikšto tėvas Gitanas Nausėda su žmona Diana šventėje nedalyvavo. Tačiau jaunavedžiai juos puikiai supranta –pastarųjų grafikas, ypač dėl esamos geopolitinės situacijos, šiuo metu, švelniai tariant, įtemptas.

„Mūsų šventė toli gražu ne prioritetinių renginių sąrašo viršuje, – kalbėjo Simas. – Bet šventės dieną jis mums paskambino ir pasveikino. Sutarėme artimoje ateityje progai pasitaikius susitikti ir paminėti šventę.“

Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvių akimirka / Rimvydo Slavyko nuotr.

Vis dėlto labiausiai iš viso vestuvių proceso porai įsiminė santuokos palaiminimo ceremonija. Ji paliko daugiausiai emocijų.

„Būsime gal nemadingi, gal banalūs, bet santuokos palaiminimo ceremonija mums buvo svarbiausias momentas visos šventės metu“, – atsakė Simas. – Tai – vestuvių šventės esmė, abu verkėme keisdamiesi žiedais ir buvo taip gera brangių žmonių apsupty… Matėme, kad verkė ir kai kurie svečiai, ypač vyrai.“

Fotogalerija:

Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvės (6 nuotr.)