G. Rutkauskienė-Vasha su dukra keliavo į Tenerifę: „Adrija – tikra drąsuolė“

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-30 17:08
AA

Kai Gabrielės vyras Rolandas gavo keletą laisvų dienų su dukra Adrija ir Gabrielės seserimi bei tėvais visa šeima nusprendė aplankyti vaikystės svajonių kupiną Disneilendą. Ten pasisvečiavęs Rolandas sugrįžo prie darbų, o likę keliauninkai išvyko į saulėtąją Tenerifę.

„Tenerifėje praleidome savaitę. Oras pasitaikė tobulas. Tokiu metų laiku daug kur nenuskrisi, turiu omenyje, kurortus. Rinkomės tarp Egipto ir Tenerifės. Anksčiau lankiausi Egipte ir jis manęs nesužavėjo, o į Tenerifę, manau, ir vėl sugrįšime“, – Žmonės.lt pasakojo Gabrielė.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Moteris tikino, kad su Adrija skrendant lėktuvu ir viešint tiek Disneilende, tiek Tenerifėje jai problemų nekilo. Mergaitė buvo rami, šauniai ištvėrė visus skrydžius, o labiausiai jai patiko maudytis baseine.

Gabrielė džiaugėsi, kad atostogų metu net vakarai pasitaikė itin šilti, todėl mažylės jai nereikėjo rengti šiltomis striukėmis ir rūpintis, kad ji perkais arba sušals.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Kartu su tėvais ir Adrija Gabrielė aplankė „Jungle“ parką. Anot jos, dukra elgėsi labai drąsiai ir visiškai nebijojo ten gyvenančių gyvūnų. „Adrija – tikra drąsuolė. Jos niekas neišgąsdins“, – džiaugėsi mama.

Kai laukėsi Adrijos G. Rutkauskienė-Vasha besisvečiuodama Tenerifėje apžiūrėjo visas vietos įžymybes, tad šį kartą visur suspėti ir pagal sąrašą vaikščioti jai nebuvo didžiulio poreikio.

„Kol Adrija buvo mano pilvely, su dukra aplankėmė Teidės ugnikalnį, Siamo parką ir kitus turistų traukos centrus“, – prisiminė Gabrielė.

Moteris džiaugėsi, kad šios atostogos leido visai šeimai pabūti drauge. Poilsis su maža dukryte buvo kokybiškas ir išties puikus.

Gbrielės Rutkauskienės-Vashos kelionė į šiltąją Tenerifę (16 nuotr.)
+10