G.Savicko mama susikrimto pamaniusi, kad jo vietą televizijoje užėmė U.Siparė: „Dabar ji gali būti rami“

Giedrius Savickas ir Ugnė Siparė / Simono Barono nuotr.
Giedrius Savickas ir Ugnė Siparė / Simono Barono nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-30 16:27
AA

LNK šou „Muzikinė kaukė“ Šv. Velykas pasitinka su ryškiausiomis visų laikų „Eurovizijos“ dainomis. Komisijoje svečiu tapo ir TV laidų vedėjas bei aktorius Giedrius Savickas, kuris pakeitė Tomą Vaškevičiūtę.

„Ačiū, kad pakvietėt mane į „Muzikinę kaukę“, šiaip esu normalių „Kaukių“ vedėjas, man paskambino, sako, Toma gimdo, Giedriau, padėk. Klausiu, ar su gimdymu? Sako ne, ateik į komisiją, Man labai smagu, kad čia esu ir dar norėjau įsitikinti, kad Ugne, tu tikrai vedi „Muzikinę kaukę“ ir mano vieta „Kaukėse“ neužimta, ir mano mama gali būti rami“, – laidoje sakė Giedrius Savickas, prisimindamas juokingą istoriją, kai jo mama susikrimto, supainiojusi laidas „Muzikinė kaukė“ ir „Kaukės“ ir išgirdusi, kad prie „Muzikinės kaukės“ vairo stoja Ugnė Siparė.

Arnas Ašmonas, Ugnė Siparė / Simono Barono nuotr.

Šeštadienio vakarą žiūrovų laukia net dešimt įspūdingų pasirodymų. Vienas jų – Šarūno Januškevičiaus įkūnijamas Suomijos atlikėjas Kaarija, kuris praėjusiais metais konkurse sulaukė daugiausiai žiūrovų simpatijų, tačiau komisijos sprendimu jį aplenkė Loreen.

„Nežiūriu „Eurovizijos“ ir nežinojau šio atlikėjo, bet kai pamačiau, man patiko, visai pasisekė, kad jį ištraukiau“, – sakė Šarūnas.

„Muzikinė kaukė“ / Simono Barono nuotr.

Jo pasirodymas bus tikslus ir ryškus, todėl komisija negailės Šarūnui komplimentų.

„Aš nebežiūriu „Eurovizijos“ nuo tada, kai Ovidijus Vyšniauskas užėmė paskutinę vietą, man labai liūdna tada pasidarė. Bet dabar, man atrodo, žiūrėsiu, net ten yra labai įdomu“, – po Šarūno pasirodymo sakė Giedrius Savickas.

Dar vieną įspūdingą šou paruošė atlikėja Liepa, kuri įkūnijo praėjusių metų konkurso nugalėtoją Loreen. Scenoje netrūko ekspresijos, vėjo, byrančio smėlio, kuris pateko Liepai į akis.

„Sunku buvo su ilgais nagais, tada kažkodėl smėlį pradėjau bert sau į akis, tada supratau, kad sunkiai matosi akyse, pamirštu, kad reik protingai elgtis būnant ant scenos“, – apie iššūkius pasakojo Liepa.

„Muzikinė kaukė“ / Simono Barono nuotr.

Visus nuo kėdžių pakėlė ir ramusis projekto dalyvis Sidas įkūnydamas Verką Serduchką. Tokio jo nematė ne tik komisija, bet ir žiūrovai. Išraiškingas kostiumas, grimas, net aukštakulniai. Sidui buvo labai sunku perlipti per save, bet scenoje šoko, dainavo ir be žado paliko visus, buvusius studijoje.

Dar vienas pasirodymas, kuris labiausiai nustebino komisijos svečią Giedrių Savicką, tai scenos kolega aktorius Andrius Bialobžeskis. Jis įkūnijo Moldovos grupę „Zdob si Zdub“, kurios pasirodymas „Eurovizijos“ konkurso gerbėjams ilgam išliko atmintyje. Po Andriaus pasirodymo Giedriui pritrūko žodžių.

„Su Dainiumi Kazlausku ir Andrium Bialobžeskiu aš pirmą kartą vaidinau profesionalioj teatro scenoj. O dabar aš esu komisijoj ir Andriui galiu pasakyt, gerai ar blogai jis daro. Matai, kaip viskas apsivertė. Man labai labai patiko, šita energija tokių metų, vaikeli. Tau gi tiek metų, kiek visiems dalyviams kartu sudėjus. Man trūksta žodžių, labai gerai“, – juokavo Giedrius Savickas.

Giedrius Savickas / Simono Barono nuotr.

Šeštadienio vakarą į sceną žengs ir Dovi Mi įkūnydamas Duncan Laurence, Skaistė Vievesė taps Vokietijos atlikėja Lena, Monika Mėčiūtė įkūnys Conchitą Wurst, Sandra Žutautienė taps Lolita Zero,

Antanas atliks itališką atlikėjo Mahmood dainą, o Keitė Arai įkūnys „The Roop“ lyderį Vaidotą Valiukevičių. Nepraleiskite „Muzikinės kaukės“ šį šeštadienio vakarą 19.30 val. per LNK.

Fotogalerija:

Projekto „Muzikinė kaukė“ 12 sezono 9 laida (64 nuotr.)
+58