G.Vagelis su „Universal Music“ pristato premjerą: klipe – artimi draugai ir svajonių automobilis

Gabrielius Vagelis su draugais / Pauliaus Noviko nuotr.
Gabrielius Vagelis su draugais / Pauliaus Noviko nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-05-27 09:02
AA

Vos prieš keletą dienų atlikėjas ir dainų autorius Gabrielius Vagelis paskelbė džiugias naujienas apie naują muzikinį etapą. Pasirašęs sutartį su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje „Universal Music Group“, atlikėjas dovanoja klausytojams vasara alsuojantį singlą – „Man trūksta dienų“.

„Vasara visada prabėga labai greitai, o taip norisi, kad ji būtų ilgesnė. Atrodo, kad joje visada pritrūksta dar bent kelių dienų. Nors ir neįmanoma jos prailginti, linkiu, kad šią vasarą niekam nieko nepritrūktų“, – kalba atlikėjas.

„Singlas „Man trūksta dienų“ buvo parašytas Berlyne, kartu su švedų prodiuseriu Kimu Wennerströmu. Dažniausiai dainas rašau vienas, tai buvo pirmas kartas, kuomet dirbau su užsienio prodiuseriu. Su Kimu man labai pasisekė, vos po trijų dienų nuo mūsų pažinties, mes jau buvom vos ne geriausi draugai, tas labai džiugino“, – dainos kūrimo įspūdžiais dalinasi Gabrielius.

Gabrielius Vagelis / Pauliaus Noviko nuor.

Vaizdo klipe – artimi Gabrieliaus draugai ir svajonių automobilis

„Buvo smagu dainos klipo filmavimo metu, šalia savęs turėti draugų kompaniją. Džiaugiuosi, kad pavyko susieti darbą su pasilinksminimu ir gavosi labai geras finalinis rezultatas. Šalia to, labai mėgstu automobilius, o šio klipo filmavime išsipildė mano sena svajonė – pavairuoti S klasės baklažaninį Mercedes“, – su šypsena prisimena atlikėjas.

Paklaustas, kokie atlikėjai jį įkvepia labiausiai, Gabrielius negailėjo gerų žodžių Lietuvos atlikėjams: „Labai mėgstu Angelou, Moniką Linkytę, Donatą Montvydą. Juos pažįstu ir žinau, kad kokie jie yra ant scenos, tokie yra ir gyvenime“, – kalbėjo Gabrielius.

Gabrielius Vagelis su draugais / Pauliaus Noviko nuor.

Lietuvių gerai žinoma daina, suskambėjo naujai

Išleidęs naują, Lietuvoje itin populiarios dainos „Gyvenu“ versiją, Gabrielius Vagelis sulaukė neįtikėtinos sėkmės – vos pasirodęs kūrinys itin greitai užėmė 1 vietą YouTube klausomiausių dainų sąraše ir šios pozicijos neapleido net 3 savaites. Praėjus mėnesiui po dainos išleidimo, šiuo metu ji yra surinkusi jau daugiau nei 773 tūkst. peržiūrų.

G.Vagelis gerbėjams turi ir daugiau džiugių naujienų – sutikti vasarą atlikėjas kvies trijuose dideliuose koncertuose Vilniuje (gegužės 31 d.), Kaune (birželio 2 d.) ir Palangoje (birželio 10 d.). Čia jis žada atlikti ne tik visus žinomiausius savo kūrinius, bet ir pristatyti dar niekur negirdėtas muzikines naujienas