G.Žemaitės šeima žiemą iškeitė į žydintį pavasarį Madeiroje: „Pranoko visus lūkesčius“

Gerdos Žemaitės šeimos atostogos Madeiroje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos laidų vedėja, žurnalistė Gerda Žemaitė vasario darganą iškeitė į žydintį pavasarį Madeiroje. Į Portugalijos salą su vyru Andriumi ir sūneliu Nikolu išvykusi moteris pasirinkta atostogų kryptimi nepaprastai džiaugiasi. Portalui Žmonės.lt G.Žemaitė pasakoja, kad nors šioje šalyje lankosi pirmą kartą, čia dar būtinai sugrįš.

Žiema – puikus metas keliauti: turistų pamėgtos vietos dar neužtvindytos žmonių miniomis, o kainos – mažesnės nei šiltuoju metų laiku. Be to, pilkas dangus, drėgmė ir šaltis tiesiog gena ten, kur nuolat šviečia saulė. Ieškoti pavasario išsiruošė ir televizijos laidų vedėjos, žurnalistės Gerdos Žemaitės šeima. Atostogoms jie pasirinko Atlanto vandenyno salą Madeirą – čia keliauti juos paskatino draugai.

„Iš artimos aplinkos gavome labai daug rekomendacijų ir raginimų keliauti į Madeirą, juolab, kad ir patys norėjome pamatyti šią nuostabaus grožio salą! Tikrai nesuklydome pasirinkdami kelionės kryptį“, – su portalu Žmonės.lt džiaugsmingai dalijasi TV laidų vedėja.

Gerdos Žemaitės šeimos atostogos Madeiroje / Asmeninio albumo nuotr.

Ji priduria, kas ateityje mielai rinktųsi ir kitą populiarią žiemos atostogų kryptį – kalnų kurortus, tačiau slidinėti Žemaičių šeima nevyksta dėl kelių priežasčių.

„Mums įdomu keliauti ir patirti kuo daugiau įspūdžių, tačiau kol kas vengiame šių pramogų, nes Nikolas dar mažas, o ir aš neturiu slidinėjimo patirties“, – vardija pašnekovė.

Į Portugalijos salą G.Žemaitė išvyko su vyru Andriumi ir dvejų metų sūneliu Nikolu. Mažas vaikas nulėmė ne tik atostogų krypties pasirinkimą, bet ir sprendimą rinktis kelionių agentūrų paslaugas.

Gerdos Žemaitės šeimos atostogos Madeiroje / Asmeninio albumo nuotr.

„Mielai planuotume patys, tačiau kol kas kelionių organizavimą patikime agentūroms, nes tai – saugesnis variantas. Iškilus menkiausiems nesklandumams, bet kada galima susisiekti su organizatoriais. Be to, nenumatytiems atvejams renkamės saugų kelionės draudimą“, – sako G.Žemaitė.

Paklausta, kodėl atostogauti nevyko jos 18-metis sūnus Markas, moteris paaiškina, kad vaikinas intensyviai ruošiasi bandomiesiems abitūros egzaminams.

„Išskridome trise, nes Markas šią savaitę laikys egzaminus. Beje, jis visai dėl to nenusiminė, kad mes išvykstame be jo – ruoštis vienam jam dar geriau, nes namuose ramiau“, – Žmonės.lt pasakoja ji.

Gerdos Žemaitės šeimos atostogos Madeiroje / Asmeninio albumo nuotr.

Į pirmą kelionę G.Žemaitė galėjo pasiimti pagranduką Nikolą. Jos šeimoje juokaujama, kad berniukas – „karantininis vaikas“, didžiąją laiko dalį leidžiantis namuose su aukle, tad kelionė į Madeirą jam tapo galimybe pagaliau pasižvalgyti po pasaulį.

Vis tik Nikolo kelionė labai priklausė nuo jo sveikatos – prieš dvi savaites berniukui buvo atlikta operacija, kurios metu iš pilvo pašalinta cista.

„Keliauti ryžomės tik su visišku mūsų gydytojo chirurgo Artūro Kildos pritarimu. Nebūtume net pagalvoję apie tai, jei turėtume dvejonių dėl Nikolo sveikatos! Laimei, jis puikiai jautėsi po operacijos praėjus vos dviem dienoms. Dabar tai – jau užmarštyje ir atrodo tik kaip blogas praeities sapnas“, – pasveikusiu sūnumi džiaugiasi moteris.

Gerdos Žemaitės šeimos atostogos Madeiroje / Asmeninio albumo nuotr.
Gerdos Žemaitės šeimos atostogos Madeiroje / Asmeninio albumo nuotr.

Madeiroje Žemaičių šeima planuoja būti iki šeštadienio. Jie jau spėjo apkeliauti visą šiaurinę salos pakrantę, kuri paliko pačius geriausius įspūdžius: nuostabi gamta ir geras oras pranoko visus jų lūkesčius. Gerda sako, kad tolimesnis kelionės planas – labai paprastas.

„Norime pamatyti visus įmanomus salos kampelius, tad vėl leisimės į pažintines išvykas. Dar planuojame išplaukti pažiūrėti delfinų ir vieną dieną skirti poilsiui vandenyno pakrantėje“, – su šypsena Žmonės.lt pasakoja G.Žemaitė.

Fotogalerija:

Gerdos Žemaitės šeimos atostogos Madeiroje (26 nuotr.)
+20
Skaitykite daugiau