Gabrielė Martirosianaitė apie Roberto Kalinkino kūrybą: „Jo drąsūs drabužiai tinka mano asmenybei“

Robertas Kalinkinas ir Gabrielė Martirosianaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Robertas Kalinkinas ir Gabrielė Martirosianaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-02-18 20:25
AA

Antradienio vakarą dizaineris Robertas Kalinkinas sukvietė draugus ir klientus į eksperimentinio salono „Robert Kalinkin“ atidarymą. Progos susipažinti su naujomis pavasario-vasaros tendencijomis ir pasidžiaugti dizainerio sėkme nepraleido konkurso „Mis Lietuva 2008“ nugalėtoja Gabrielė Martirosianaitė.

„Pradėkime nuo to, kad aš negalėčiau čia neateiti šį vakarą. Robertas Kalinkinas yra vienas iš žmonių, kurio kūryba aš domiuosi, kurią aš seku ir kažkada turėjau garbės ją pristatyti ant podiumo. Jo suknelėmis puošiuosi, kai yra itin iškilminga ir didi proga. Pavyzdžiui, vitrinoje stovinčia suknele aš puošiausi per M.A.M.A. apdovanojimus“, – portalui Žmonės.lt pasakojo radijo soties M-1 laidos vedėja.

Atnaujinto Roberto Kalinkino salono atidarymas (25 nuotr.)
+19

Gabrielė prisipažino, kad jei yra proga, kuomet gali pasipuošti ilga vakarine suknele, ji visuomet telefone renka Roberto numerį. Anot merginos, jis visada yra labai malonus ir sutinka ją rengti. „Pas Robertą visada rasi tai, ko tau reikia. Gerbiu jį ir jo žmoną, nes tai, ką jie kuria yra labai drąsu. Jis išsiskiria tuo, kad pas jį drabužiuose vyrauja kitokie sukirpimai, kitokios medžiagos. Daug naudojama plunksnų, odos ir gipiūro, kas man asmeniškai labai imponuoja“, – atviravo mergina.

„Kai tarp kitų moterų einu pasipuošusi Roberto vakarine suknele, jaučiuosi jaunatviška, atitinkanti savo amžių, elegantiška, bet tuo pačiu toje aprangoje netrūksta punk rock elementų“, – dizainerio kūrybai gerų žodžių negailėjo G.Martirosianaitė. Anot jos, R.Kalinkino kūryba – tai elegancija su punk rock elementais, kuri tinka jos asmenybei  ir kasdieninei aprangai.

Gabrielė Martirosianaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Savaitgalį Gabrielė paminės savo 23-ąjį gimtadienį. Gal ji užsuko į saloną pasižvalgyti sau dovanos? „Niekada sau nedovanoju gimtadienio dovanos, bet apėjau ratą parduotuvėje ir radau ne vieną drabužį, kurio norėčiau. Jei galėčiau, tai viską čia paimčiau, nes nėra nei vieno drabužio, kuris man nepatiktų“, – juokėsi gražuolė.

Į naujai įrengtos parduotuvės, kurioje siuvimo ateljė ir mados namų biuras nuo šiol bus sujungti į vieną erdvę, kad kiekvienas lankytojas realiu laiku galėtų stebėti mados namų darbą, atidarymą taip pat atvyko Valerijus Gigevičius, Giedrė Kilčiauskienė ir Jeanas Claude'as Edorhas kartu su Inga Gaižauskiene.

Gabrielė Martirosianaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.