Gabrielius Liaudanskas-Svaras: „Kai visiems atsibosiu, tiesiog užsiauginsiu plaukus“

Gabrielius Liaudanskas-Svaras / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gabrielius Liaudanskas-Svaras / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-22 13:37
AA

Lietuvos repo karaliai „G&G Sindikatas“, paklausti, ar Lietuvos repo scena plečiasi ir auga, atsako paprastai – „Ne, ji kol kas visa čia“. Ir reikia pripažinti, jog tai tikrų reperių atsakymas. Tačiau šlovės „G&G Sindikato“ nariai vis dėlto priversti dalintis. Pasak Svaro, dar besimokant mokykloje tiek jį, tiek Egidijų Dragūną užgoždavo toje pačioje mokykloje besimokęs Marijus Mikutavičius.

Jau šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ garsiausi šalies reperiai papasakos ir apie lankytas mokyklas, ir kiemą bei rajoną. Tačiau daugiausiai dėmesio sulauks Gabrieliaus Liaudansko-Svaro plaukų istorija. „Buvo žiema, labai liūdnas vakaras. Gal diena, nežinau. Žiemą panašu viskas. Ir aš supratau, kad reikia gyvenime kažką pakeisti. Konkrečiai pakeisti – kad niekada nebūtų taip, kaip buvo. Lengviausia – nusiskusti“. Vis dėlto grupės „G&G Sindikatas“ nariai yra matę ir kur kas ilgesnius Svaro plaukus. Pralošęs lažybas jis turėjo užsiauginti plaukus ir nors visą tą laiką vaikščiojo su skarele, kartą jai nuslydus vaikinai pamatė Svaro plaukus. „Jie iškart sakė – nusiskusk... – prisimena Svaras, – aš turiu tokią idėją. Kada nors, kai man viskas atsibos ir aš visiems atsibosiu, aš tiesiog užsirišiu skarelę, pavaikščiosiu pusę metų, nusirišiu ir manęs niekas nepažins“.

Gabrielius Liaudanskas-Svaras / Manto Repečkos nuotr.

Laidoje „Gero vakaro šou“ jau šį vakarą „G&G Sindikatas“ primins ir pirmąją Svaro pankroko grupę „Depresija“, papasakos apie reperių karus ir apie tai, kodėl jų koncertai neša nelaimę vietoms, kuriose koncertuoja.

„Rimtuose pokalbiuose“ šį kartą vaikai papasakos viską apie internetą: ar internetą sukūrė Dievas? Kur nėra interneto ir kaip ten žmonės išgyvena? Kaip jie patys jaučiasi, kai neturi interneto? Su kuo vaikai bendrauja internetu? Visi atsakymai – tiesiai iš ekspertų – vaikų lūpų.

Taip pat laidoje svečiuosis talentingieji aštuonmečiai rokeriai – „Barzdoti vyrai“. Kaip pradėjus groti ukulele baigti rokerių grupėje? Ir kiek mergaičių myli kiekvieną „Barzdotų vyrų“ grupės narį?