Gabrielius Vagelis pristato naują mini albumą „25“ ir kviečia į koncertus ne didmiesčiuose

Gabrielius Vagelis
Gabrielius Vagelis
Šaltinis: Žmonės
2020-09-15 21:12
AA

Dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis rudenį pasitiko darbingomis nuotaikomis. Šiandien dainininkas pristato antrąjį savo studijinį albumą „25“, o jau ketvirtadienį pradeda net dviejų albumų pristatymo turą po mažesnius Lietuvos miestus.

Nors antrasis Gabrieliaus Vagelio albumas yra kiek trumpesnis – jame klausytojai ras tik 5 naujas dainas, atlikėjas teigia, kad dėl to džiaugsmas dėl išleidimo nė kiek nesumenksta.

„Man atrodo, kad viskas gavosi labai organiškai. Toliau einame savo pasirinktu elektroninio pop keliu, kurį pradėjome su pirmuoju albumu „Vėjai ir vanduo“. Žinoma, pridėjome naujų instrumentų, papildėme kūrinius naujais garsais ir stengėmės atrasti naujų melodijų, bet ir toliau čia esu tas pats aš“, – apie naują kūrybinį etapą pasakojo G.Vagelis.

Gabrielius Vagelis

Naująjį mini albumą „25” G.Vagelis kūrė kartu su puikiai pažįstama norvegų prodiuserių komanda – Bjornu Holmeslandu ir Snorre Bergerudu, kurie jau ne pirmus metus gyvena Lietuvoje ir yra prisidėję prie ne vieno žinomo lietuviško kūrinio gimimo.

Tuo metu albumo ir visų dainų viršelius kūrė vaizdo menininkė Justė Urbonavičiūtė, dar žinoma Kissi Ussuki slapyvardžiu. Mini albumo išleidimą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Pasak atlikėjo, jis su visa komanda nekantriai laukia jau ketvirtadienį Širvintose prasidedančio koncertinio turo. Nors visus 7 turo koncertus dėl karantino teko perkelti iš pavasario į rudenį, tai iš dalies išėjo į naudą, nes dabar klausytojai galės išgirsti ne tik debiutinio Gabrieliaus albumo „Vėjai ir vanduo“, bet ir naujojo „25” pristatymą.

Gabrielius Vagelis

„Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Manau, kad naujos dainos dar labiau paįvairins mūsų koncertinę programą, taigi turėsime ir romantiškų baladžių, ir nemažai šokiams tinkamų kūrinių, tad tikiuosi, kad kartu praleisime labai gerą laiką, kad ir kur benuvažiuotume“, – sakė G.Vagelis.

Iki spalio mėnesio Gabrielius su grupe aplankys Širvintas, Marijampolę, Šiaulius, Uteną, Panevėžį, Alytų ir Mažeikius, o metų pabaigoje atlikėjas su komanda užsimena ir apie koncertą sostinėje.

Gabrielius Vagelis

„Turime planų gruodžio mėn. surengti didelį koncertą Vilniuje, tačiau kol kas dar anksti prognozuoti, kokia bus epidemiologinė situacija šalyje. Jeigu aplinkybės leis, labai norime surengti didžiausią iki šiol Gabrieliaus koncertą, bet kol kas labai džiaugiamės ir pasirodymais mažesniuose miestuose – gerbėjai laukia koncertų jau nuo pavasario, tad bus labai smagu aplankyti vietas, kuriose dar nesame koncertavę“, – apie ateities planus kalbėjo Gabrieliaus vadybininkas Osvaldas Vagelis.