Gaisras Los Andžele privertė LeBrono Jameso ir Arnoldo Schwarzeneggerio šeimas evakuotis

LeBronas Jamesas ir Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“ nuotr.
LeBronas Jamesas ir Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-29 19:41
AA

Pietvakarių Kalifornijoje ir toliau siautėja ugnis. Jau kuris laikas Kalifornijos valstijoje yra paskelbta dėl didelio masto miškų ir krūmynų gaisrų, kurie, pasak ugniagesių, plinta toliau. Ankstų pirmadienio rytą gaisras pasiekė Los Andželą, kuriame savo namus turi ne viena garsenybė.

Savo namus jau paliko krepšinio žvaigždė, „Los Angeles Lakers“ klube žaidžiantis LeBronas Jamesas su šeima. Apie tai, kad gaisras pasiekė jų namus, socialiniuose tinkluose pranešė pats LeBronas.

„Žmonės, tai nėra juokai. Turėjome evakuotis iš mūsų namo, – „Twitter“ paskyroje rašė jis. – Važiuoju su šeima ir bandau gauti kambarius. Kol kas nesiseka!“

Vėliau krepšininkas pranešė, kad pavyko rasti jiems tinkamą vietą ir čia jie bus saugūs. 

LeBrono Jameso šeimos pavyzdžiu turėjo pasekti ir garsus aktorius bei politikas Arnoldas Schwarzeneggeris. Apie tai jis taip parašė savo „Twitter“ paskyroje: „Šį rytą mes saugiai palikome namus. Jei jūs esate pavojingoje zonoje, suskubkite pasišalinti.“

A. Schwarzeneggeris padėkoja budėjusiems gelbėtojams ir patikino, kad tai jie yra tikrieji mūsų pasaulio herojai, rizikuojantys savo gyvybėmis. 

Tūkstančiai žmonių jau paliko savo namus ir gelbėtojai kol kas negali pasakyti, kada gaisras bus sustabdytas ir pavojaus nebeliks. Kalifornijos kalnuose jau yra išdegę keli šimtai kvadratinių kilometrų miškų ir krūmynų.

Kalifornijos miškų ir krūmynų gaisrai pasiekė Los Anželą (10 nuotr.)
+4