Gaisro pavojų išgyvenusi Vaida Skaisgirė: „Čiumpi vaiką, jo striukę ir batukus, o pati susiruoši basa“

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / „Singing fish“ nuotr.
Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / „Singing fish“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-30 10:17
AA

Kaip elgtis ekstremaliose situacijose? Tarkime, kai jūsų arba kaimyno bute kyla gaisras? Su tokia situacija teko susidurti „Videometros“ komunikacijos vadovei ir laidos vedėjai Vaidai Skaisgirei, ji atsidūrusi tokioje ekstremalioje situacijoje reagavo žaibiškai.

Antradienio vakarą specialiosios tarnybos skubėjo į Vilniaus Naujamiesčio rajone esantį daugiabutį, kuriame, pirminiais duomenimis, vienoje virtuvėje užsidegė buitinis prietaisas. Paaiškėjo, kad gaisras kilo pas žinomo TV prodiuserio Rolando Skaisgirio kaimynus.

Tuo metu namuose buvo jo žmona Vaida Skaisgirė su mažamečiu sūnumi Atu. Išgirdusi apie pavojų, moteris privalėjo žaibiškai reaguoti į situaciją, kad apsaugotų ne tik save, bet ir savo vaiką.

V.Skaisgirė savo reakciją į gaisro pavojų nusakė feisbuke: „Kaip elgtis ekstremaliose situacijose? Na, pavyzdžiui, kai dega gretimas butas name. Ką imti apleidžiant namus, o ko ne? Kaip išvis įvertint situacijos rimtumą?

Prieš gerą valandą bandžiau sau greit atsakyti į panašius klausimus, kai paskambinęs vyras susijaudinęs klausė, kur mes su sūnumi, o tuo pat metu pro virtuvės langą pamačiau kelis gaisrinės automobilius, tada koridoriuje – daug dūmų.

Čiumpi vaiką, jo striukę ir batukus, o pati susiruoši basa. Kaip nesudėtinga susivokti, kas yra brangiausia, kai iškyla grėsmė.

Labai gerai, kai viskas baigiasi gerai, bet eina po velnių tas jausmas, kai pajunti kylantį pavojų savo vaikui.“

Žmonės.lt kalbinta Vaida nuo platesnių komentarų apie įvykį susilaikė, tik akcentavo, jog svarbiausia, kad nei jos, nei kaimyno šeimos nariams nenutiko nieko blogo.

Kaip iškilus gaisro pavojui elgtumėtės jūs? Kokių veiksmų imtumėtės pirmiausiai? Nuomonę kviečiame išsakyti komentaruose!