Galimybių pasus turėję K.Meschino ir OG Version vis tiek pasiskiepijo: „Didžiuojuosi, kad tai padarėme“

Dominykas Ježerys-OG Version ir Karolina Meschino / Asmeninio albumo nuotr.
Dominykas Ježerys-OG Version ir Karolina Meschino / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-08-12 16:32
AA

„By Karolina Meschino“ prekinio ženklo įkūrėja Karolina Meschino ir jos sužadėtinis, atlikėjas Dominykas Ježerys-OG Version rugpjūčio 12 dieną gavo pirmuosius savo skiepus nuo Covid-19 viruso. Nors Karolinos Galimybių pasas dar nebuvo baigęs galioti, mat ši persirgo koronavirusu, ji nusprendė parodyti pavyzdį ir nuvyko į vakcinacijos centrą. Su ja kartu pasiskiepijo ir mylimasis Dominykas.

Antradienį prie Seimo susirinkusi tūkstantinė minia, protestuojanti prieš Galimybių pasą ir „prievartinę“ vakcinaciją, sujaudino tūkstančius Lietuvos gyventojų – agresyvų bei aukų pareikalavusį protesto mitingą pasmerkė dauguma žinomų žmonių.

Jau trečiadienį visi socialiniai tinklai prisipildė vartotojų, reiškiančių solidarumą mokslui ir skiepams. „Aš gavau vakciną, pasitikiu mokslu“, – skelbė prie profilio nuotraukų „Facebook“ atsiradęs fotorėmelis.

Sujaudinti pastarųjų dienų įvykių rugpjūčio 12 dieną savo gerbėjus paraginti pasiskiepyti nusprendė ir influencerė Karolina Meschino bei atlikėjas OG Version. 

Nors Karolinos ir Dominyko Galimybių pasai teoriškai dar galioja, nes jie neseniai persirgo koronavirusu, abu nusprendė nedelsti ir gauti skiepą dabar.

„Turiu vis dar galiojantį Galimybių pasą, nes persirgau Covid-19, bet stebint šių dienų aktualijas iš šalies, tiesiog pagalvojau, kad noriu pasiskiepyti kuo greičiau ir galbūt kažkam pabūti paskatinimu ar paraginimu padaryti tą patį.

Buvome su OG Version vieninteliai giminėje dar nesiskiepiję, nes šviežiausiai prasirgome, tai labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad šiandien tai pagaliau padarėme!“ – savo šimtams tūkstančių sekėjų žinutę pasiuntė Karolina.

Fotogalerija: 

Karolina Meschino (44 nuotr.)
+38