GAMO – naujas, paslaptimi apgaubtas muzikinis projektas
Naujas ir ryškus veidas veržiasi į Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų gretas, pristatydamas pirmąjį savo singlą. Sakyti „veidas“ čia būtų neteisinga, scenos naujokas neribotą laiką slėps savo veidą, nedalins interviu ir nepasakos apie save. GAMO nenori būti tapatinamas su niekuo, išskyrus su savo kuriama muzika.
Debiutinis kūrinys GAMO feat. Goddy I ain‘t comming back to you, įrašytas kartu su jauna, talentinga atlikėja Goda Savarauskaite (Goddy), kilusia iš Utenos. Goda sukūrė ir įdainavo kūrinio vokalinę partiją bei parašė dainos tekstą. Šis šiuolaikiškas kūrinys, kuriame susipina pop ir dancehall muzikos stiliai, dar kartą patvirtina BDMusic kolektyvo moto: „Geriausias stilius – neturėti stiliaus“.
Kaip pasakoja vienas iš prodiuserinės ir leidybinės kompanijos įkūrėjų Andrius Glušakovas-Pushaz, GAMO daug dirba studijoje ir, atrodo, nei valgo nei miega, tik – kuria muziką. Tiek užsidegimo ir idėjų turinčio, taip aistringai muzika „sergančio“ žmogaus jis nematė jau senai. O gal ir niekada..
GAMO
Per kelis mėnesius GAMO jau įrašė 3 kūrinius ir netrukus ketina pristatyti ir pirmąjį savo elektroninės muzikos albumą. Dirbama su house, trance, dubstep, trap elektroninės muzikos stiliais, kūryboje naudojama daug house, brazilian bass elementų. Taip pat, šiuo metu vyksta bendras darbas kartu su roko grupe Rebelheart, ruošiant elektroninę, vasaros pabaigoje pristatytos baladės Tik Sapnai (2019), versiją, skirtą radijo stotims ir šokių aikštelėms. Gavusi pasiūlymą padaryti populiarios baladės remix‘ą, grupė Rebelheart iš pradžių žiūrėjo skeptiškai, tačiau rokeriai buvo stipriai nustebinti, pamatę ką šis prodiuseris nuveikė per savaitę, vos gavęs dainos garso takelį. Nauji GAMO kūriniai bus pristatyti Lietuvai artimiausiu metu.
Prie GAMO įvaizdžio dirbo vieninga dizainerių komanda. Įvaizdžio eskizus piešė stilistė ir rūbų dizainerė Indrė Uogianskienė. Prie jos prisijungė 3D spaudos darbų virtuozas Liudvikas Gužauskas. Jo sukurtas įspūdingas šalmas vainikavo GAMO kostiumą. Prie galutinio kostiumo rezultato buvo dirbama 2 mėnesius. Kuriant kostiumą buvo stengiamasi maksimaliai išpildyti projekto viziją t.y. nesivaikant to, kas madinga šiandien, ir neįsispaudžiant į jokius rėmus – sukurti kitokį produktą. Odinis kostiumas primena roko muzikos dvasią? Juk elektroninė muzika ir yra XXI amžiaus rock‘n‘roll‘as.