Gandai pasitvirtino: išsiskyrė dainininkė Shakira ir futbolininkas Gerardas Pique

Shakira ir Gerardas Pique/„Scanpix“ nuotr.
Shakira ir Gerardas Pique/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-04 17:12
AA

Kolumbietė popmuzikos superžvaigždė Shakira ir futbolo klubo „FC Barcelona“ gynėjas Gerardas Pique  šeštadienį paskelbė nutraukiantys ilgiau kaip dešimtmetį trukusius santykius.

„Apgailestaudami patvirtiname, kad skiriamės. Dėl mūsų vaikų gerovės, kuri mums yra aukščiausias prioritetas, prašome gerbti [mūsų] privatumą“, – sakoma poros pranešime.

45 metų Shakira ir 35 metų G.Pique turi du vaikus.

Gandai, kad Shakiros ir Gerardo santykiai nutrūko sklandė jau kurį laiką, o juos pakurstė ispanų žiniasklaidos pranešimai.

Shakira ir Gerardas Pique/„Scanpix“ nuotr.

Kaip dar šios savaitės pradžioje skelbė ispanų žurnalas „El Periodico“, Shakira ir G.Pique kartu negyveno jau keletą savaičių, o to priežastis – G.Pique neištikimybė. Teigiama, kad futbolininkas po skyrybų persikėlė į savo senąjį butą. 

Kaip rašė vietos spauda, G.Pique jau kurį laiką mėgaujasi vienišiaus gyvenimu – sportininkas dažnai su savo bičiuliu futbolininku Ricky Puigu šėlioja naktiniuose klubuose. Čia futbolininkams kompanija dažnai palaiko moterys.

Shakira ir Piqué su sūnumis Milanu ir Sasha

Kolumbietė dainininkė ir dešimčia metų jaunesnis futbolininkas Gerardas pradėjo draugauti 2010 metais. 2012 metais jie susilaukė sūnaus Milano, o po trejų metų – mažylio Sashos. Įdomi detalė: Shakira ir Gerardas gimę tą pačią dieną vasario 2-ąją.

Iki šiol jie nebuvo įteisinę savo santykių. Abu ne kartą teigė, kad vestuvės nieko nepakeistų, tačiau 2017-ųjų pavasarį vyras buvo užsiminęs, kad jiedu vis dėlto planuoja tuoktuves.

„Vestuvės bus, – tąkart tvirtai tarė futbolininkas. – Tik Shakirą matau savo žmona, ji sutinka ja tapti“.

Gandai apie poros skyrybas aidi jau ne pirmą kartą. Tokios kalbos buvo pasklidusios ir 2017 metais.

Dainininkė Shakira (21 nuotr.)
+15