Gandams abejingi Amal ir George’as Clooney bičiuliaujasi su britų karališkąja šeima

Amal ir George’as Clooney su princu Charlesu / Vida Press nuotr.
Amal ir George’as Clooney su princu Charlesu / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2019-04-20 18:06
AA

Jie skiriasi! Jie vėl laukiasi dvynių! Štai tokios skirtingos žinios vienu metu skelbiamos apie karališkąją Holivudo porą – Amal (41) ir George’ą CLOONEY (57). Veikiausiai nė viena iš jų nėra tiesa.

Jei tikėsime ne tabloidų tekstais ir „labai patikimais šaltiniais“, o savo akimis, faktai tokie – Amal dalyvavo garsiojoje Sasekso hercogienės kūdikio sutiktuvių šventėje Niujorke ir apmokėjo jos kelionę namo privačiu lėktuvu. O prieš porą savaičių kurį laiką viešumoje nefotografuota pora pasirodė visu grožiu ne kur kitur, o Bakingamo rūmuose princo Charleso (70) labdaros fondo „The Prince’s Trust“ labdaros pokylyje.

Amal ir George’as Clooney / „Scanpix“ nuotr.

Amal, vilkinti išties karališką vintažinę prancūzų dizainerio Stephane’o Rolland’o suknią, sukurtą „Jean-Louis Scherrer“ mados namams, ir George’as su nepriekaištingu smokingu atrodė kaip tikri aristokratai. Tačiau tai buvo pirmas kartas, kai advokatė ir aktorius, sakoma, turintis politiko ambicijų, taip priartėjo prie karališkosios šeimos. Na taip, jie buvo tarp svečių, pakviestų į Meghan Markle ir princo Harry vestuves Vindzore praėjusią vasarą, tačiau jose linksminosi „pusė Holivudo“ ir apskritai – susitikimas ir pokalbis su pirmuoju eilėje į sostą – visai kas kita. Juolab kad visi kiti ponai ir ponios laukė, kol Velso princas pasikalbės su jį sužavėjusia Amal.

Ir ne tik sužavėjusia – kuluaruose šnekama, kad Clooney pora – vieni iš dosnių „The Prince’s Trust“ fondo rėmėjų, pirmiausia dėl to pakviestų į rūmus (1976-aisiais princo įsteigtas fondas rūpinasi jaunais, 11–30 metų, žmonėmis, patekusiais į sudėtingas aplinkybes, – padeda įgyti išsilavinimą, rasti darbą ir grįžti į normalų gyvenimą).

George'as ir Amal Clooney Bekingemo rūmuose/Vida Press nuotr.

Kitądien pora dalyvavo dar viename labdaros renginyje – Pašto loterijos vakare Edinburgo universitete. Amal vilkėjo „Stella McCartney“ kombinezoną ir su vyru kantriai pozavo fotografams.

Du pasirodymai viešumoje per savaitę gal ir neįtikins didžiausių skeptikų, manančių, kad George’as pavargo būti vyru ir šeimos tėvu ir vėl grįžo prie draugų ir vakarėlių, o Amal pasiėmė dvynius Ellą ir Alexanderį, kuriems birželį sukaks dveji, ir užsidarė naujoje šeimos viloje Sardinijoje. Tačiau niekas nematė nei George’o „orgijų“, nei Amal, verkiančios Sardinijoje. Taip, Clooney ten buvo – bet praėjusią vasarą ir visi kartu. Žiūrėsim, kas bus toliau, – rugsėjį Amal ir George’as švęs penktąsias vestuvių metines. Ir, kaip rodo garsenybių istorijos, žinia apie skyrybas ateina kaip perkūnas iš giedro dangaus. 

Amal ir George'as Clooney Bekingemo rūmuose (9 nuotr.)
+3