Garderobo spalvos, kurioms neįmanoma atsispirti: kokosų pienas ir grietinėlė

Šviesūs deriniai / Vida Press nuotr.
Šviesūs deriniai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-09 09:37
AA

Viena iš 45 stiliaus ir dizaino bei 28 spalvų tendencijų 2018-ųjų pavasariui / vasarai yra balta. „Triuškinanti naujiena“, ironiškai pamanytum. Tik toji „naujiena“ labiau delikati, nei triuškinanti: pavasario balta – šilta, riebios grietinėlės atspalvio, sidabrinių tonų, lyg kokosų pienas ir gryna, popieriaus balta. Šie atspalviai sukuria harmoningą šiltų ir šaltų baltų derinį.

Nepaisant baltos nepraktiškumo (nesvarbu, kokio amžiaus būtume – 4 ar 40 metų, jei vilkime baltus džinsus, jų tobulas baltumas netruks ilgiau valandos), ant podiumų ir gatvėje skirtingų baltų atspalvių, faktūrų deriniai – nuo galvos iki kojų. Nes neįmanoma atsispirti baltos gaivumui, ypač po (užtrukusios) žiemos.

3 būdai, kaip šiuolaikiškai įvaldyti baltos nuo galvos iki kojų derinį:

Faktūros

Skirtingi audiniai ir jų skirtingi paviršiai net tos pačios spalvos derinius padaro vizualiai turtingesnius. Pavyzdžiui, kietus, balto denimo džinsus derinkite su permatomos medvilnės palaidine, atlaso švarką su poplino marškiniais ir panašiai.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Skirtingos baltos

Grietinėlės, kokosų pieno baltos deriniai su šalta popieriaus balta yra raktinis šio sezono baltos derinys.

„Jil Sander“ / Vida Press nuotr.

Raumeningų spalvų aksesuarai

Juodi kaubojiški batai su balta permatomos medvilnės suknele, ryškios spalvos rankinė, juoda liemenėlė, spalvoti papuošalai: balta – kaip baltas popieriaus lapas, visoms spalvoms padeda suskambėti.

Anna Nooshin / Vida Press nuotr.
Kokosų pieno ir grietinėlės atspalvių deriniai (28 nuotr.)
+22