Garsenybių Kalėdos feisbuke ir instagrame: vaišės, dovanos ir artimųjų šiluma

Greta Lebedeva, Rytis Cicinas su šeima, Rolandas Mackevičius, Jonas ir Simona Nainiai / Asmeninė nuotr.
Greta Lebedeva, Rytis Cicinas su šeima, Rolandas Mackevičius, Jonas ir Simona Nainiai / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-25 11:40
AA

Patiekalais nukrauti stalai, po eglute gulinčios dovanos ir artimųjų dėmesys – taip švenčiama didžiausia metų šventė Kalėdos. Savo sveikinimais ir šventinėmis akimirkomis daugelis dalijasi socialiniuose tinkluose, garsenybės – ne išimtis.

Feisbuke ir instagrame šventinėmis dienomis garsenybės negailėjo sveikinimų savo draugams ir gerbėjams, dalijosi nuotraukomis, kuriose užfiksuotos pačios šilčiausios Kalėdų akimirkos.

Dainininkas Marijonas Mikutavičius feisbuke dalijosi ypač šmaikščiu sveikinimu.
„Vandens ištroškusiems.
Taikos kariaujantiems.
Poilsio pavargusiems.
Pigių skrydžių keliaujantiems.
Žuvų žvejams.
Naujų implantų užsiparinusioms.
Kantrybės kuriantiems ir dirbantiems.
Pergalių FC „Arsenal“
Daug juoko draugams
Išminties Trump'ui
Gerumo Putinui
Pasaulinio pripažinimo Juozukui
Šeštos jachtos Abramovičiui
ES, išsilaikyk dar bent dvidešimt metų.

Su šv.Kalėdom, pabiručiai.“, – rašė M.Mikutavičius.

Televizijos laidų vedėja, šokių studijos „Amber“ savininkė Gintarė Valaitytė ir muzikantas Vytautas Bikus pasidalijo nuotrauka su pirmąsias Kalėdas švenčiančiu jųdviejų sūnumi Vytautu. „Gražių švenčių visiems!“ – linkėjo G.Valaitytė.

Štai atlikėjas Rytis Cicinas su mylimąja Neringa Kavaliauskaite ir sūnumi Adu pasidalijo nuotaikinga nuotrauka kalėdinių dovanų apsuptyje.

Rytis Cicinas su šeima / Asmeninė nuotr.

Atlikėja Viktorija Sutkutė pasidalijo nuotrauka su scenos kolege Simona Naine. „Neveltui sakome, kad mes kaip sesės, Kūčios kartu“, – džiaugėsi V.Sutkutė.

Ryčio Žvagulio mylimoji Laura Navikaitė feisbuke džiaugėsi gautomis dovanomis. Šįsyk ją nustebino naminis sesers Linos pyragas. „Tokios nuoširdžios dovanos! Ir nesvarbu koks atstumas. Sesyte, ačiū už tokią skanią puošmeną ant mūsų stalo!“, – linkėjimus siuntė L.Navikaitė.

Operos solistas Rafailas Karpis švenčia ne Kalėdas, o tradicinę žydų šventę Chanuką. „Laimingų šventų Kalėdų bei linksmos Chanukos, smagu, kai šventės sutampa!“, – rašė R.Karpis.

Karolina Meschino kalėdinius sveikinimus siuntė iš Katedros aikštės, šalia pagrindinės Lietuvos eglės.

Dainininkė Erica Jennings instagrame pasidalijo neįprastu reginiu – degančiu pudingu!

Futbolininko Darvydo Šerno žmona Sandra Šernė parodė šiltą šeimos akimirką su atžalomis ir savo augintiniu.

Gabrielius Liaudanskas-Svaras įamžino rankų darbo kalėdinį žaisliuką, ant kurio – „G&G Sindikato“ atributika. Svaras siunčia ir Kalėdų sveikinimą: „Kad būtume truputį geresni, atidesni, atlaidesni ir teisingesni vieni kitiems. Kad sveikata, gerumas ir tiesa neapleistų. Ir kad mūsų vaikams niekada nereiktų užaugti per vieną dieną. Prašau.“

Rolandas ir Ieva Mackevičiai instagrame pasidalijo kalėdiniu atviruku ir linkėjo laimingų švenčių.

„Šventės džiugina ne dėl dovanų, išeiginių, maisto ar gulėjimo prie TV, o dėl tokių stebuklingų momentų, kai pasakiški draugai iš pat ryto pasibeldžia į duris ir primena už ką. Taip mylim šią šventę! Už stebuklus ir buvimą drauge su brangiausiais! Stebuklingų šv.Kaledų!“, – džiaugėsi R.Mackevičius.

Prodiuserių kompanijos komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė gerbėjams ir draugams siuntė šiltą sveikinimą.

„Kai buvau maža, šventai tikėjau, kad per Kūčias vyksta didžiausi stebuklai. Dabar, suaugusi, aš tuo vėl tikiu iš naujo. Ta nesugriaunama ramybė, visiška pilnatvė, prie bendro stalo regint visą savo šeimą (deja, beveik visą – Egle, sesute, kaip trūksta tavęs!), visiškas laiko tėkmės sulėtėjimas... Argi čia ne stebuklai? Šiame žiauriai greitame ir judriame šiuolaikiniame pasaulyje tokie dalykai – retenybė. Linkiu visiems lėtai ir maloniai mėgautis Kūčių vakaru brangiausių žmonių apsuptyje. Daug nuoširdžių šypsenų ir palaimingos ramybės!“, – rašė V.Skaisgirė.

Žurnalisto Edvardo Žičkaus įamžintame kadre – Kalėdų eglė ir šventinės keramikinės statulėlės.

„Draugai, linkiu jaukių švenčių!“, – feisbuke rašė modelis Solveiga Mykolaitytė ir dalijosi nuotaikinga nuotrauka su dideliu pliušiniu meškinu.

Atlikėjas Donatas Čižauskas dalijosi jaukia akimirka prie židinio ir siuntė kalėdinius sveikinimus.

„Draugai, gražių ir prasmingų švenčių!!! O aš tikiuosi, kad Kalėdų Senis ateis pro duris“, – džiaugėsi D.Čižauskas.

Ypač gausiomis dovanomis prie Kalėdų eglės stebino prodiuserė Ingrida Kolytė. „O šventas Kalėdų seni...“, – šmaikštavo ji.

Dovanų gausa stebino ir žinių vedėja Agnė Zacharevičienė. O mielas katinas, irgi dovana?