Garsenybių stiliumi: Eva Longoria kolekcija – aktyvioms šiuolaikiškoms moterims

Eva Longoria / Projekto partnerio, eobuwie.pl nuotr.
Eva Longoria / Projekto partnerio, eobuwie.pl nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-09-30 15:28
AA

Eva Longoria kolekcija, kurią rasite eavalyne.lt, yra produktų linija, kurią pamėgs visos šiuolaikiškos ir aktyvios moterys. Šio prekių ženklo avalynė yra populiarios aktorės ir aktyvistės stiliaus kvintesencija. Aktorė garsėja grakščiu stiliumi ir meile klasikiniams bei patogiems sprendimams.

Kolekcijoje netrūksta tobulų modelių rudens / žiemos sezonui. Aulinukai, ilgaauliai batai ir botfortai yra puikus pasiūlymas toms moterims, kurios nesirenka tarp mados ir patogumo.

Eva Longoria serija puikiai sujungia šiuos du elementus. Patogumą suteikia aukščiausios kokybės medžiagos – zomša ir grūdėta oda, kurios pasižymi nesenstančiomis ir labai elegantiškomis savybėmis.

Modeliai yra šiltų spalvų, dominuoja rudos ir smėlio spalvos. Jie puikiai atitinka dabartines mados tendencijas. Dėl prislopintų spalvų batai tampa universalūs ir tinka tiek oficialioms progoms, tiek kasdienai. Klasikiniai modeliai suteikia moteriškumo, o subtilios dekoracijos daro visumą šiuolaikišką.

Dėmesį patraukia laisvalaikio batai, štibletai ir lordsai, kurie užtikrina komfortą ir stilių. Kolekciją sudaro daugiau nei 130 batų modelių. Taigi galite pasirinkti iš daugybės spalvų, modelių, kulnų ir net padų. Eva Longoria kolekciją galima rasti tik eavalyne.lt

Eva Longoria / Projekto partnerio, eobuwie.pl nuotr.